Guild Wars 2
aneksiboaneksibo
Üye
Arkadaslar hepimizin bildiği gibi Guild Wars 2 yapım aşamasında hatta yakında kapalı betası başlayacak ama tek bir başlık açılmış değil bu konu hakkında. Açıkcası bu kadar kaliteli bir yapımın, ilk oyunu halen oynayan o kadar oyuncusu olduğu halde, mükemmel atmosferi, oyuncu dostu ödeme biçimi ile DVO oyuncularının gözbebeği olan bir oyunun nasıl olurda OGZ Forumunda tek bir başlığı olmaz merak ediyorum, acaba bi boykot varda benim mi haberim yok :)

Ülkemizde ilgi görmeyen bi oyun olduğunu düşünsem ilk oyunu bile halen yeni alıp başlayan insanlar olduğunu görünce bu düşüncemde boşa çıkıyor.

Açıkcası 10 haziran günü yeni videonun yayınlanacağı duyurulduğunda OGZ sitesinin bunun paylaşıp paylaşmayacağı ilk aklıma gelen soruyduki paylaşmadı malesef. Ayrıca o kadar haber yayınlanıyor hakkında ama dergimizde en ufak bi haber kırıntısı yoktu taki bu sayıya kadar(Çok teşşekkürler Can :)). Galiba bi arada oyunların etkilendikleri sanat akımlarında ismi geçmişti GW2 nin..

Anlam veremiyorum neden bu kadar ilgisizsiniz? Yada ben bi şeyler kaçırıyorum gözümden..

derky
Üye

http://www.guildwars2.com/en/   

Hem yeni bir videonun yayınlanması hem de Oyungezer'de Guild Wars konusunun canlanması için bu mesajı atıyorum :)
aneksiboaneksibo
Üye
Keşke "Wow mu GW mı?" diye bi konu baslığı koysaydık daha cok ilgi çekerdi :):)
SpiN13
Üye
İlgili bir kesim var da çaktırmıyor aslında :D
Savada
Üye
Yav beyler Guild Wars 2 çıkmadan önce forumca Guild Wars'da bişeler yapalım.Titleları açalım, görevleri Hard Mode'da yapalım, Hall of Heroes'a girelim, EotN'da zindanları bitirelim ne bileyim bişeler yapalım bence.Hem tanışırız(zaten çoğu kişi birbirini tanıyor ama olsun) hem Guild Wars 2 için hazırlık olur.Ne dersiniz bu düşünceme?
aneksiboaneksibo
Üye
http://eu.ncsoft.com/en-gb/events/gamescom.html

Birazdan Gamescom fuarında, canlı olarak demosu oynanacak.. (dün kaçıranlar için)

Sanatçılar kitaplarını imzalarken arka planda çalan GW2 müzikleri gerçekten harika..

Facebook sitesindeki haberde gamescom'dan önce yeni bir ırk açıklanacağı söylenmişti, gamescom başladı ama hala açılanmadı bir türlü, yada ben ingilizce makaleden yanlış anlam çıkardım..
sawwormsawworm
Üye
İzlediğim gameplay'ler sonucunda oyunu çıkacağı ilk günü almaya karar verdim, bu kadar esnek aksiyona sahip, paso event olan bir oyunu kucaklarım ya. MMORPG olarak çok doyurucu görünüyor *-* Warrior <3
AgnusDei
Üye
İlgisiz değiliz aslında aneksibo. GW severler aramızda konuşuyoruz, yeni ırkları, videoları paylaşıyoruz aramızda ama foruma konu açmak hiçbirimizin aklına gelmemişti. Nasip sanaymış :D Benim devasa online oyunlarla tanışmamı sağlayan oyundur GW1. Uzunca bir süre başından ayırmamıştır beni. Önce elemantalist, ardından ise necro karakterle devam etmiştim ki, halihazırda lv20 bir necrom bulunmakta....GW2 yi dört gözle bekliyorum, çıktığı günde elbette alacağım, artık beraber oynarız. Ben cast sınıfları sevdiğimden duruma göre ya elemantalist ya da necromancer olacağım yine. Irk olarak ise henüz tam olarak hangi ırkı seçeceğime karar vermiş değilim de, human ya da char olmayacağım kesin......
acdervisacdervis
Mod
MMO'larla pek aram yoktur, ufacıkken biraz Runescape oynamıştım sadece. Şu oyunun trailerlarını gördükçe ağzım sulanıyor, ama bir türlü karar veremedim. Oyuna başlayınca adam bulamayacağım gibi geliyor arkadaşlar genelde FPS takip ettikleri için. :(
DreamonDreamon
Oyungezer
Ne güzel geldin be GW2, tam Old Republic Patladı, Diablo 3'e kadar oyunsuz kaldık derken nedir o güzellikler videolar. Aşık oldum bu oyuna...

Acdervis ben kesin başlayacağım ama beraber oynama açısından iyi bir arkadaş sayılmam. Vaktim olduğunda en profesyonel geçinen oyuncuların bile yakalamayacağı hızda gelişiyorum ama zaman bulamazsam 1 hafta oynamadığım da oluyor. Az küfür yemedim bu konuda.
AgnusDei
Üye
Dreamon dedi:

Ne güzel geldin be GW2, tam Old Republic Patladı, Diablo 3'e kadar oyunsuz kaldık derken nedir o güzellikler videolar. Aşık oldum bu oyuna...

Acdervis ben kesin başlayacağım ama beraber oynama açısından iyi bir arkadaş sayılmam. Vaktim olduğunda en profesyonel geçinen oyuncuların bile yakalamayacağı hızda gelişiyorum ama zaman bulamazsam 1 hafta oynamadığım da oluyor. Az küfür yemedim bu konuda.

Ya biz Göker ile birlikte başlayacağız, GW1 i de Gökerle oynuyorduk, birlikte oynama konusunda oldukça iiyiz :D Sende katılırsan çok mutlu olurum, tabii sen de akderviş...
discussioncontroller