Guild Wars 2
owleyesowleyes
Üye
phd'nin yazdıklarını görünce şimdi alıp giresim geldi yav. WvW zerg işi olsa da, teamspeak girip commanderın peşine takılınca bayağı yine eğleniliyordu.

Feci kararsız kaldım şimdi. Zaten WoW'dan da hayır yok. Her patchte en az 3 classın ırzına geçiyor devler.

WvW'da skill lag olayı hala sürüyor mu peki? Tek derdim oydu benim birkaç sene önce oynadığımda.
Sifon
Üye
WvW'den zevk almak istiyorsan bir guilde girip onlarla takılman şart. Guildlerin 20-25 kişilik raid akşamları olur, diğer guildlerle kapışırlar hatta alliancelar falan da katılınca 2 taraftan 50şer kişilik organize gruplar çıkıyor ve baya sağlam pvp dönüyor.

Beğenenler: owleyes

Eddard StarkEddard Stark
Üye
MMOlardaki şu oyuncu sayısı olduğu sürece WoW dışında oyun oynanmaz yav. MOBAlar bitirdi türü.
phdphd
Üye
owleyes dedi:

WvW'da skill lag olayı hala sürüyor mu peki? Tek derdim oydu benim birkaç sene önce oynadığımda.

WvW'de kalabalık anlarda sorun olabiliyor hâlâ maalesef. Kalabalık PvE haritalarında da keza, 50 kişilik squaddayken sık sık lag ile kesiliyor oyunum. Altyapısal bir şey olduğu için GW3'te *belki* düzelir.

Bir de Sifon'un dediği gibi WvW'de organize olabilmek için işi ciddiye alan büyük bir giyıld şart gibi bir şey, daha önce oynadıysan biliyorsundur.

Beğenenler: owleyes

phdphd
Üye
Elektrik kesildi diye bugünkü büyük güncellemeyi ertelediler lel

https://twitter.com/Choxie808/status/829056677844381698
sawwormsawworm
Üye
Patch gelmiş S O N U N D A, bakalım bizi neler bekliyor :D
502502
Üye
İkinci ek paketi resmi olarak duyurdular.

https://www.guildwars2.com/en/path-of-fire/
GunGun
Üye
Holosmith hoşuma gitti yav.
Eddard StarkEddard Stark
Üye
Dead game

Xpacleri bile ayrı satıyorlarmış ne kadar zor durumda oldukları belli
502502
Üye
HoT'un standart pakete dahil olmamasına ben de şaşırdım biraz; ama standart versiyon epey ucuz bu sefer.

HoT çıktığında 50 dolardı, şimdi iki paketi alanlara 50 dolara geliyor ki daha bunun ucuz key satan sitesi, bilmemnesi var.
discussioncontroller