Guild Wars 2
aneksiboaneksibo
Üye
Kendinden çok düşük lwl li bi karakteri yada yaratığı kestiğinde debuff yese kısa süreli, sürekli devam ederse daha da artsa bu debufflar, o zaman caydırıcı olabilirmi??

GW2 de anlatılan özellik lwl 20 bi karakterin "lvl 5" lik bi bölgedeyken lvl 8 olacagını söylüyor, o zaman yine üstün olucak bu karaketer??

(Ah ultima ah :))
DreamonDreamon
Oyungezer
Aynı zamanda düşük seviyeli arkadaşlarımızla da oynayabileceğimiz anlamına geliyor bu özellik. Bir karaktere o kadar bağlantıktan sonra her seferinde alt açmak rahatsız edici bir durumdu bence.
aneksiboaneksibo
Üye
Dreamon dedi:

Aynı zamanda düşük seviyeli arkadaşlarımızla da oynayabileceğimiz anlamına geliyor bu özellik. Bir karaktere o kadar bağlantıktan sonra her seferinde alt açmak rahatsız edici bir durumdu bence.

Kesinlikle katiliyorum, bende aynı sebepten dolayı memnunum bu açıklamadan..

Ama arkadaşların endişeleri de boş değil. Ne olursa olsun ben bu oyundan çok ümitliyim..
acdervisacdervis
Mod
aneksibo dedi:

GW2 de anlatılan özellik lwl 20 bi karakterin "lvl 5" lik bi bölgedeyken lvl 8 olacagını söylüyor, o zaman yine üstün olucak bu karaketer??

Benim anladığım kadarıyla eventler level sınırlı olmayacak, videolarda eventlerin orada bulunanlara göre esneyeceği belirtiliyordu. Yani bir avuç bandit keserken etraftaki oyuncu sayısı ya da level ortalaması artarsa o eventteki düşmanlar güçlenecek ve sayıları artacak.
Dark Lugia
Üye

Oyundaki eventler böyle olacaksa çıktığı gün alıyorum.
acdervisacdervis
Mod

Oyundaki eventler böyle olacaksa çıktığı gün alıyorum.

Bu şimdiye kadar gösterilen en büyük event. Parti yapmadan 40+ kişinin savaşıyor olması kadar güzel bir şey yok. Yalnız belirtmiş olalım, bu event uzuuuuuun mu uzun bir event zincirinin sonu. :P
Dark Lugia
Üye
Atmosfer süper bi kere, ortamdaki kaos, ejderin ihtişamı, uzaktan atılan toplar falan..
Sonu böyle olsunda istediği kadar uzun olsun :) Bir MMO'dan beklediğimin kat kat üstü.

Alta: İzlemiştim onları, sağol yine de  :)
acdervisacdervis
Mod
acdervis dedi:

(Bir seri bu videolar, Gamescom tanıtımı)

Şunları da izle diye bırakmış olayım. :P
aneksiboaneksibo
Üye
İyiki askere gidiyorum, Pc başında bu videoları izlerken beklenmez bu oyun  :D :D

Ben dönünceye kadarda çıkar paşa paşa oynarız  :D :D
derky
Üye
Peki siz hangi ırkla başlayacaksınız :D Mesela ben Ascalon asıllı bir insan olarak başlamayı düşünüyorum :D
discussioncontroller