StarCraft 2 videoları
MaraudeRMaraudeR
Üye
SC2'yle ilgili videolar ana başlıkta paylaşıldığı için yüzlerce sayfanın arasında kaybolabilir. İlginç, komik SC2 videolarını ve üst düzey oyuncuların oynadığı maçları bu konuda toplayalım. Ben başlayayım:

White-Ra ve TheLittleOne arasındaki beta sırasında oynanan bir seri:

Özellikle 2. maç (16. dakikadan itibaren başlıyor) şu ana kadarki en iyi SC2 maçlarından biri kesinlikle.

Bu da oyunun betasının ilk haftalarında oynanan en iyi maçların bir derlemesi.
Dan DirikDan Dirik
Üye
ahah süper olmuş

Bu başlığı da sevin ama biraz :P
RelentlessRelentless
Üye
Dan Dirik dedi:

ahah süper olmuş

Bu başlığı da sevin ama biraz :P

One day Pylo shall return and bring forth 8 supply to all true believers. ;D
MarinZ
Üye
Yanlış yerde mi yaşıyorum acaba? diye soruyorum kendime.
RelentlessRelentless
Üye
Eee adamlarda satışlar yüksek, dağıtımcılar topluluğun büyüklüğünü biliyor ve muhtemelen ARAL gibi kazıklamaya çalışmayınca iki taraf da karlı çıkıyor işten. İstanbul'da da rahat toplarsın bu kadar adamı ve gösteriyi yaparsın. Uygun şartlar altında.
MarinZ
Üye
Oyun ucuz olsa yine öyle olmaz bizde en azından şöyle 5-10 seneye kadar fazlasını bilemem. Asıl sorun oyunlara karşı milletin bakışı açısı ve tutumu. Yeri geliyor haftasonu ne işin var ki dendiğinde "oyun oynuyorum" diyemeyecek durumda olabiliyorsun.
RelentlessRelentless
Üye
Orası öyle ama yine de Türkiye'de büyük bir potansiyelin olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Sadece şartlar müsait değil bence.
RelentlessRelentless
Üye
http://www.gomtv.net/videos/1144/0

İzlediğim en şahane TvZ.
MaraudeRMaraudeR
Üye
Starcraft 1 efsanesi Boxer ile SC1 ve SC2'de, muhtemelen, Kore dışındaki en iyi oyuncu Idra'nın maçı, Artosis'in sunumuyla:
D4rk
Üye
boxer eski günlerini arıyodur :) o değilde idranın benı cok guldurdugu bır vıdeo ıle karsılastım

buda rematch rage quit atıyor idra :D
RelentlessRelentless
Üye
Paylaşmıştık bunu diğer konuda, yüz sayfa geçmiştir üstünden gerçi :P IdrA iyidir.
discussioncontroller