sultan ı ile röportaj?
lordwolky33
Üye
Ahmet'ten sonra bi Yaşar Usta patlatırdım da üşeniyorum. :P

2 alta : Creator yapmış benim yerime sağolsun.  ;D
dodgerdodger
Üye

Evet sana sana sana hepinize be. Rezil iğrenç yaratıklar. Hiç mi insanlık yok sizde ha? Nedir bunlar ha nedir? Nasıl yollarsınız bu pislik mesajları o tertemiz insana? O tartışma istiyor, forum istiyor, muhabbet istiyor. Ona yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz. Aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. Hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...

*Ahmet

[img width=129 height=97]http://alkislarlayasiyorum.com/images/all_content_thumbnail/11728_20090611210237.jpg[/img]

*

:( :(

Creator
Üye
thegmnkthegmnk
Üye
sultan-ı benim aslında... Sorularınızı bekliyorum...
SYSCLEANER
Mod
Açıkçası kendisinden hiç haz etmesemde şuanda yaptığınız şey çok ayıp beyler. Yakışmadı...
35ksk35
Üye
Bu da VÜZE vakasına döndü iyice
PiranhaPiranha
Üye

Bir kişi bile "Jedi Panelvan'la yap" dememiş de sultan ı demiş. Ama olmaz ki :(
Madem talep fazla, sultan ı da isterse olur bu iş.

(Genel anlamda söylüyorum) Malesef arkadaşlar sizler bu işleri güzelim röpörtajları söyleşileri unutun :-[ olmayacak duaya amin denmez. Çağlayan'ı yokluğumuzda üzmüşler sinirlendirmişler seviyesiz dengesiz düzensiz yazılan kırıcı sözlerle. Kendisi artık dayanamayıp böylesi konulara bir hışımla girdi acayip şeyler yazdı diye kitledi diyede üstüne gitmişsiniz. bakın geçenlerde ilk defa mesajını görmüştüm orada: forumdan soğudum artık eskisi gibi olmayacak girmiycem diyordu. Bu son mesajını yazalı bir hafta oldu ne gelen var giden. Üstte alıntı mesajınıda Ağustos sonunda yazmış siz düşünün. çok yazık oldu çok :-\

Neyse yinede yazalım: Jedi ve Sultanla röpörtaj isteklerini destekliyorum. araya Dark Templar'da olabilir. Aman beni karıştırmayın der başımı öne eğer Sadri Alışık selamıyla aranızdan ayrılırım :)
Misafir
Çağlayanda yok,sultan-ı da yok.
masterchiefemre
Üye
harbiden ayıp yaptığınız...
MelkorMelkor
Üye
ooy oy...
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller