GTA San Andreas Gariplikler Departmanı & Başınızdan Geçen İlginç Olaylar
Misafir
Bu konuda GTA San Andreas'ta karşılaştığımız garipliklerden, başımıza gelen ilginç olaylardan bahsedelim. Hadi bakalım millet. :)
Misafir
San Andreasta Zombi,Ufo,Leatherface filan yok...Boşuna aramayın ben iki sene aradım bulamadım :P
Ama değişik şeylerde yok değil.Lil' Probe Inn'de olan gizli oda gibi veya parlayan mezar taşları ilginç şeyler sayılabilir.Hot Coffee modunda olan sevgililerimizin yatak odası oyunda mevcut.Ayrıca SF'de olan köprüde Easter Egg ile ilgili bir yazı var.
PISLIXPISLIX
Üye
Ben Suicide Photographer i gördüm, Gant köprüsünün bi ayağının üzerinde burada Easter Egg mi arıyordun aşağı in yazıyodu onu gördüm. Bi de Easter Egg sayılırsa şu ana kadar kafama 5kere uçak düştü. Ne olduğunu anlayamadan öldüm. Şu şehirde tepelerde dolaşan masum (!) uçaklar.
Misafir
O fotoğrafçı olayını bizim nayt daha iyi açıklar.O bir sır değil bug.
Uçaklarda programcılık hatası.Uçak belirlenen rotasından herhangi bir etkiyle 1 mm bile oynarsa patlayıp yere düşüyor.
Misafir
lil' probe inn ve
parlayan mezar taşları hakkında ayrıntı verir misin? neredeler falan...
Misafir
PISLIX dedi:

Bi de Easter Egg sayılırsa şu ana kadar kafama 5kere uçak düştü. Ne olduğunu anlayamadan öldüm. Şu şehirde tepelerde dolaşan masum (!) uçaklar.

Oyun uçağın rotasını ayarlarken eğimini yanlış hesaplayabiliyor... Ondan dolayı da yere çakılabililyor ;)
AK_LampardAK_Lampard
Üye
lil' probe inn deki haritadaki noktalara gitmiştim ama hiçbişey bulamamıştım:P parlayan mezar taşı da ne ola ki??:S
Misafir
[img width=600 height=450]http://img510.imageshack.us/img510/6704/prlyntlrtw5.jpg[/img]
Alın Size Parlayan Mezar taşları.
[img width=600 height=450]http://img215.imageshack.us/img215/7716/kapeq1.jpg[/img]
Pek iyi bir kanıt değil ama orda bir oda var.Oda varki oraya doğru koşuyorlar.Yani Yapay zeka oraya kaçmayı düşünüyor ama Rockstar orayı kapatmış.Yani Rockstar İlk önce yapay zekayı sonra mapi koymuş oyuna.Aynı fotoğrafçı gibi.Adama fotoğraf çekip normal yayalara karışma görevi verilmiş.Normal yaya olması için yayaların yürüyebildiği alana girmesi gerek.En yakın yürüme yeri ise sahil.Fakat arasında deniz olduğu için suya giriyor.Lil' probe inn(Diğer Adı Ufo Kafedir) Area 51'e giderken Solda olan küçük kafe.
Edebi
Üye
Aslında oyunda züpriz yumurta var diye dört dönmek ve her gördüğüne ahanda Ufo ahanda Yeti demek daha eğlenceliydi :)
Böyle açık seçik olmuyor ..
Misafir
Ufo,Yeti,Leatherface,Zombi,Yumurta,Alcatraz v.b şeyleri boşuna aramayın biz 2 yıl aradık bulamadık.
Misafir
Bu oyunda dandik, GTA 3'e 1.5 , Vice City'ye 1, San Andreas'a 45dk dayanabildim. Neyini millet seviyor anlamıyorum.
discussioncontroller