GTA San Andreas Gariplikler Departmanı & Başınızdan Geçen İlginç Olaylar
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Videoyu yapacağımı bile unutmuşum. ;D San Andreas kurma yolları gözüktü.
Roachan
Üye
Bu easter egg olayını dergide ben de okumuştum. Tüm şehirleri dolaştım bi taşın altından samara çıksa felan diye ama nafile..
kublay1
Üye
Elladan dedi:

Easter egg değil de yoldan geçenlerin söyledikleri şeyler bazen çok komik oluyor, ben hemen hatırladığım iki tane olayı anlatayım:

Bir keresinde San Fierro yakınlarında lüks bir siteye benzeyen bir yerde diyeyim (hatırlamıyorum şimdi o yerin adını) geziyordum. Karşıdan bir adam ve kadın  yürüyerek bana yaklaştılar ve kadın adama şöyle dedi:
"Look honey, a poor man"
ve ben yerlerdeyim çünkü cebimde 21'den kazanılmış 25 milyon dolar vardı o sırada.

İkinci olay da San Fierro'da geçiyor. Tam trafik lambasının dibinde dikilirken ben, yanıma zenci bir "pimp" geldi ve bana şöyle dedi:
"P**sy like orange", ve ben yine koptum.

Böyle şeyler hatırlıyorsanız eğer paylaşın derim ben, çünkü bunlar leatherface var mı yok mu diye tartışmaktan daha eğlenceli bence.

bunun konuyla ne alakası var gta da yaran olaylar var oraya yazabilirsin
Üye
Başlığı değiştirdim ve konunun içeriğini biraz genişlettim. ^^
Roachan
Üye
Hayırlı olsun :)
Bi'şey sorcam bu arada. Motor kursunda bindiğimiz eşek gibi bi motor vardı gaza basınca otomatik önü kalkıyordu. O motoru oyun içinde bulabilen var mı?
Üye
NRG-900 mü? Eğer oysa evet, oyun içinde var.
Roachan
Üye
nerde nerde :))
Üye
San Fierro'da rıhtımda boş akrobasi alanının orada bulabilirsin.

Ayrıca motor kursunun bütün testlerinde altın yıldız alırsan kursun önünde çıkıyor.
Roachan
Üye
3 kere oyunu bitirdim hiç denk gelmedi. Çok boş oynamışım demek ki :) Ayrıntılı şekilde bidaha bitirecem karış karış gezcem heryeri. Motoru da bulacam vuracam kırbacı, vuracam kırbacı..
sanal180
Üye
testereli köylü katille bir kere karşılaşmıştım daha önce oynadığımda. O da tekerlekli sandalyenin bulunduğu iskelede. Az önce tekrar gittim oraya ancak göremedim(gece gittim). Göremesemde göreceğimi düşünmek bile içimi ürpertti...
discussioncontroller