GTA San Andreas Gariplikler Departmanı & Başınızdan Geçen İlginç Olaylar
Misafir
Ben Dağların orda bir eve girdim,etraf çok karanlıktı,fotograf makinesi vardı elimde,bigfoot arıyordum,evin içine girdim arka camdan bir şey koştu,inanılmaz korkmuştum,o zamandan beri oynamam.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
sanal180 dedi:

testereli köylü katille bir kere karşılaşmıştım daha önce oynadığımda. O da tekerlekli sandalyenin bulunduğu iskelede. Az önce tekrar gittim oraya ancak göremedim(gece gittim). Göremesemde göreceğimi düşünmek bile içimi ürpertti...

Çok nadir çıkıyor o arkadaş ve çok da zor ölüyor.
limp1803 dedi:

Ben Dağların orda bir eve girdim,etraf çok karanlıktı,fotograf makinesi vardı elimde,bigfoot arıyordum,evin içine girdim arka camdan bir şey koştu,inanılmaz korkmuştum,o zamandan beri oynamam.

Merak etmeyin oyunda bigfoot, uzaylı, leatherface vs şeyler yok. Rahatça oynayabilirsiniz yani.
sanal180
Üye
Leatherface dedikleri o köylü testereli eleman değil mi?

Bu arada bugün bigfoot'u yakalamak için tura çıktım ancak yakalayabildiğim sadece 3 adet ayak izi oldu...

Dr.FreeMan
Üye
Off canım cekti şimdi. Bi kursammı?
Üye
sanal180 dedi:

Leatherface dedikleri o köylü testereli eleman değil mi?

Leatherface diyorlar ona ama sadece testereli olduğu için. Yoksa orjinâl Leatherface çok farklı bir yaratık. Tam olarak şuna benziyor.

Spoiler:
image
sanal180
Üye
Testerelinin tipinde de hafif problem var. :-\
Üye
Öyle, yine de tam olarak aynısı değil. Tabi ben Leatherface denmesine karşı falan değilim, sadece bilgi vermek istedim. :)
sanal180
Üye
Bigfoot'u göremesemde ayak izleri sevindirdi. :-X

Kanlı ev ve içerisinde palyaço olduğu söylenen mağara nerede?
Dr.FreeMan
Üye
Ya palyaço ve Bigfoot olayları çooook önceden çürümüş tezler. Sadece modlarla aktif oluyorlar. Bence kimse zorlamasın çok büyük bişey çıkmaz
sanal180
Üye
Kendilerini göremedimde büyük ayak izi benzeri kaplamalar vardı. Onları öyle yorumladım.  :P
discussioncontroller