GTA San Andreas Gariplikler Departmanı & Başınızdan Geçen İlginç Olaylar
kublay1
Üye

7.Suburban mağazasındaki aynada ne var ?
POLİS aranmama hilesi yoksa polis sizi arıyor tuhaf
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
sanal180 dedi:

Kanlı ev ve içerisinde palyaço olduğu söylenen mağara nerede?

Palyaço yok söylenildiği gibi, kanlı ev değil de içinde kan izleri olan bir konteynır var. Yanlış hatırlamıyorsam tepelik bir yerdeydi ama haritadaki yerini gösteremem.

Edit= Biraz daha hatırladım, etrafta odun yığınları falan vardı. Büyük ihtimâlle haritanın güneybatısındaki kısımda.
1903bjkk
Üye
bi video vardı youtube'de o televizyondan fırlayan samarayı yok olduğunu kanıtlamak için video koymuş hiçbirşey olmadı.
egosss
Üye
Oyuna King Kong modunu bulup yüklemenizi tavsiye ederim.Çok zevkli oluyor
vaterfa
Üye
arkadaşlar az önce sahte san fierro yu buldum

-ganton gym den iki kum torbasının ardında durdum.Sonra YECGAA kodunu yazarak jetpack aldım ve uçmaya başladım bi baktım ki ilerlerde bi yerde sadece o benzinci(oyunu kaydedebildiğimiz) tren istasyonu ve onun yanındaki itfaiye görünüyor :)
green beret
Üye
0yunun bölümlerinden birinde  hesoyam yazın ca bindiğimiz motor patlıyodu bunun neden olduğunu bilen cevap yazsın
egosss
Üye

0yunun bölümlerinden birinde  hesoyam yazın ca bindiğimiz motor patlıyodu bunun neden olduğunu bilen cevap yazsın

Ben bazen uyuyom.
Gaz Maskeli Adam
Üye
Bana garip gelen olay şu:

Arabayla yolda gidiyordum. Birden araba durdu ve indim. Baktım ki araba hareket ediyor ama ilerleyemiyor. Sonra arkadan gelen arabalar benim arabama çarpıyor. O sırada sanırım bir bug oldu. Bu bug nasıl oluştu bilmiyorum ama bu olay CJ'yin annesinden kalma evine giderken oldu.
EjderX
Üye
ben de bi yerde çöp kutusu gördüm içinde vice city haritası vardı
trakea-grt4
Üye
bendede bikere stowaway görevini bitirince parasütü erken açmısım in in bitmedi bede f ye basıp parasütü bıraktım adam yere düstü ama ölmedi bassetğim yükseklik oyunun uçakla bile giderken uçağın çıkaamayıp düstüğü yükseklikten daha fazla yükselik göstergesi sürekli en yukarda duruyordu düstü ama ölmedi
:thinking2: :thinking2: :thinking2: :policeman: :rifle:

GÖREVİ HATIRLAYAMAYAN VARSA FOTOSU:
http://http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100126143429/gtawiki/images/f/fe/Stowaway-GTASA2.jpg :whip:

Hayırlı olsun
Bi'şey sorcam bu arada. Motor kursunda bindiğimiz eşek gibi bi motor vardı gaza basınca otomatik önü kalkıyordu. O motoru oyun içinde bulabilen var mı?

BEN AZ ÖNCE BASSETİĞİM GÖREVDEN SONRA ADAM KENDİ KENDİNE GERİ GERİ YÜRÜMEYE BASLADI DURDURAMADIM SONRA OŞEKİŞDE KIRMIZI IŞIKTA BEKLEYEN BİR MOTORA BİNDİM SONRA MOTORDA GERİ GERİ GİDER DİYE DÜSÜNDÜM AMA OLMADI SONRA GAZA BASINCA MOTORUN ÖNÜ KALTI AMA ADAM DÜSME Dİ NEKADAR URSAMDA MOTOR ÖNÜ KALKIK GİTTİ AMA ADAMDA MOYORDAN DÜSMEDİ MOTORA YAPIMIS GİBİ O KADAR AMA BASSETİĞİN SEYMİ BİLMEM :toilet: :computer: :woohoo: :smoking:

konuyu açanın eline sağlık okurken öyle bağkanmısımki sabahlamısım bide daha yeni yoldan dönmüstüm aksam 11 gibi 06:30 da yeni farkettim sabahlamısım... Yorumlar atıp konuyu genişletenlerinde eline sağlık
:computer: :computer: :computer: :computer:
discussioncontroller