Titan Quest Yapımcıları Sunar: Grim Dawn.
creiGncreiGn
Üye
bodo dedi:

Titan Quest hakkı yenmiş bir oyundu. Özellikle Torchlight'ın geçen sene gördüğü ilgiye bakarsak. Eksi yanları ise sürükleyici olmayan konusu ve görevlerin çok benzer ve sıkıcı olmasıydı. Sadece bunları düzeltip diğer özellikleri Titan Quest'ten alsalar bile yeter ama yukarıda okuduklarım bunun da üstüne çıkacaklarını gösteriyor. Aslında oyunu şimdi almak isterdim ama Steam'deki arşivi bekleyeceğim.

Kesinlikle Torchlight'a bakınca hakkı yenmiş bir oyundu. Zira Diablo'nun ilk olmasının büyüsünü bir kenara bırakırsak Diablo kadar kaliteli, hatta onun eksik yanlarını düzeltmiş bir hack n slash'di Titan Quest. Atmosfer konusunda biraz sıkıntıları vardı evet, mesela bir Dungeon Siege kadar insanı içine çekmiyordu ama, klasik loot çılgınlığı, seviye atlama hastalığı, yani klasik hack n slash bağımlılığının unsurlarına fazlasıyla sahipti. Ayrıca fizik ve grafik motoru o kadar iyiydi ki, alev topu fırlattığımız iskeletlerin dağılıp patlamaları bile inanılmaz bir tatmin hissi yaratıyordu, güçlü olduğumuzu hissediyorduk. Aynı karakterle legendary gibi zorluklarda oynamaya da teşvik ediyordu yeni eşyalar aracılığıyla.

Ben de kutulu versiyonunu beklemeyi düşünüyorum ama, bir yandan da şimdiden alıp adamlara destek olmak istiyorum..
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Kutulu çıksın onu alalım iyi bir oyun olacak gibi bir his var içimde çünkü
FaironFairon
Üye

Combat videosu yayınlanmış oyunla ilgili. Pre-Alpha'ya göre oldukça iyi geldi bana. Bu oyundan umutluyum bakalım, umarım iyi bir şey çıkar ortaya.
baypalbaypal
Üye
Titan Quest ne oyundu bee.. bir anda gündeme oturmuştu.
nemesisdarkman
Üye
Diablo'yu bekliyor belki herkes, ama efsane Titan Quest'in yine bir aksilik olmazsa efsane olacak oyununun yeni ve muhteşem oynanış videosuyla sizleri baş başa bırakıyorum.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XYI2DMPWpWg
trashciiitrashciii
Üye
Diablo 3'ten daha çok bekliyordum zaten bunu. Tuz biber oldu bu video, çok sağolsunlar.
FaironFairon
Üye

Diablo 3'ten daha çok bekliyordum zaten bunu. Tuz biber oldu bu video, çok sağolsunlar.

Aynen bende Diablo 3'ten daha çok bekliyordum Grim Dawn'ı. Bari bir çıkış tarihi açıklasalar.
Legionator
Üye
Oyun Diablo 3'ten önce çıkacaktı ama bayağı gecikti. Şu durumda Diablo 3 çılgınlığı yüzünden pek yüz bulamaz gibi.
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Diablo ile kapışabilecek tek seri zaten Titan Quest serisi.
a.entreria.entreri
Üye
bu videoları gördükten sonra ilk oyunu oynayayım dedim, iyi de etmişim. tek çekincem oyun biraz eski olduğu için grafiklerinin kötü olabileceği yönündeydi. yalnız grafikler gayet güzel, oynanış güzel. daha oyunun başında olduğumdan fazla yorum yapamıyorum. hatta yarattığım karakterler içime sinmediğinden oyuna 3 kere yeniden başladım.class seçiminde çok zorlandım, aralarında keskin bir ayrım var. oyunu hangi class ile oynamak daha zevkli olur bu konuda görüşlere açığım. ayrıca skiller arası kısa yol geçişlerini bulamadım bir türlü. o işe atanan tuşlara basıldığında skill yerine potionlar değiştiriliyor. velhasıl arada kaynayıp gitmiş sağlam bir oyun buldum karşımda.
discussioncontroller