Titan Quest Yapımcıları Sunar: Grim Dawn.
CyrusTheVirus
Üye
FaironFairon
Üye
Hah, tam bunu yazmaya gelmiştim. Sonunda beklenen oldu. İlk günden iyi para toplamış adamlar, umarım hedefledikleri miktara ulaşırlar.
FaironFairon
Üye
http://www.kickstarter.com/projects/crateentertainment/grim-dawn

Kickstarter'da hedefledikleri miktara ulaşmışlar. Çok çok iyi oldu bu, umarım fazla geciktirmezler oyunu.
KyonKyon
Üye
Epey iyi destek verdim oyuna . En umutlu olduğum proje şu anda . Gümbür gümbür geliyor diyorum :D
KyonKyon
Üye
Bir süredir konuşuyoruz Amalur MMO ekibinden epey katılım oldu bakalım sonuçları ne olacak :D
AjiraAjira
Üye
Bunun çıkmasına daha çoooook var. Hiç çıkmayabilir de.
FaironFairon
Üye
Çıkmama ihtimali düşük artık bayağı. Adamlar en son Kickstarter'da hedeflediklerinin 2 katı gelir topladılar. Bu saatten sonra çıkmaması ayıp olur.
AjiraAjira
Üye
İstediklerinden fazla para toplamış olmaları keşke işi garantilese ama çok plansız gidiyorlar. Hani Türkiye'de önce evin ilk katını çıkarlar, sonra seçimden seçime kat çıkarlar ya. İşte Grim Dawn da o şekilde yapılıyor. Olay Alpha Protocol'e, Duke Nukem'a döndü. Diablo 3 çıktıktan sonra yeni özellikler ekleme kararı aldılar. Bir şeyler ekleyip duruyorlar. O yüzden çok fazla ümitlenmeyin derim.
KyonKyon
Üye
Aktif olarak alpha ve betasına da katılacağım da bu saatten sonra çıkmaması imkansız gibi birşey . O kadar kişi forumlarında hergün konuşuyor , birşeyler paylaşıyor . Daha çok fazla zaman olduğu için ve doğru düzgün bir takım oluşturduklarından emin olamadığım için şüpheye düşüyorum bazen . Bayadır güncel de gelmiyor çünkü . Ama umarım bug yumağı birşey olmaz :D Çünkü bu batarsa bir daha bilgisayara ellerini sürebileceklerini pek sanmıyorum . :D
trashciiitrashciii
Üye
Bayağı geriden geliyorum ama yorum yapayım: Oyunun çıkmasına daha en az 1 yıl, çıkacağını düşündüğüm zamana en az 1.5 yıl ve kesin çıkacağını ön gördüğüm zaman ise 2 yıl var. Yani çok şey değişebilir ama orta yolu bulacaklarına eminim. Her şeyi fan feedback'e göre yapacaklarını sanmıyorum. Sonuçta TQ gibi bir örnek var ellerinde; aslında skill sistemini direkt aktarsalar da olur :P
discussioncontroller