Wolf Castle [The Ultimate Epic WereWolf Parody] Yeni Gün Salı
bodo
Üye
Kurtlarla kuzu olsun, şekerle bal.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Şimdiye kadar hep izledim. Bu sefer ben de varım.
Nathaniel
Üye
Bende oynarım bu sefer.
darkredangeldarkredangel
Üye
Ben de oynamak istiyorum ama daha önce hiç oynamamıştım, öğretin bana da ;_;
SnakeSnake
Üye
hepsi ve daha fazlası olacak merak etmeyin (umarım) ve oyuncu sayısında da bir sınırlama düşünmüyouz. ne kadar çokluk o kadar ...luk. :D

merak eden arkadaşlar için, şu anda oyunun hikayesi ve kuralları üzerinde çalışıyoruz dm'ler olarak. en kısa zamanda hikayeyi ve kuralları koymaya çalışıcaz. aslında kurallar biraz bizi uğraştırıyor diyebilirim, çünkü epey detaylı ama bir o kadar da eğlenceli olmasını istiyoruz oyunun. bunun yanında sıkılmamanız için tüm bunların ortalama da olsa bir hikaye örgüsü içinde yer almasına çabalıyoruz. ama bu sefer epey uğraştık yani fikirlerin olduğu logları okusanız baya baya altınıza yaparsınız gülmekten, o yüzden şu noktadan sonra yarım bırakmamız pek mümkün değil. ama yine de her an herşey olabilir. (!) neyse ağzınıza daha fazla bal çalmayayım, siz de dağılın artık. :)
Cyborn
Üye
Bende oynuycam, benide yaz dostum :D
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
20 Eylül'e kadar 1-2 el oynasak bari.
Gord10Gord10
Üye
bodo dedi:

Kurtlarla kuzu olsun, şekerle bal.

Ahahaha!
Ben de varım.
LunodLunod
Üye
Ba...Şş..Lıııı...Yoooo...RUuuu...zzzzz

(5 dakkika içinde içerik eklenicektir.)

Edit: Tamam 10 dakika olsun.
SnakeSnake
Üye
evet gençler oyunumuz başlamıştır. hikaye ve kurallar ilk mesaja eklenmiştir. oyuncu sayısını 25 kişi olarak düşünüyoruz şu an için. 25 kişiye ulaşıldığında oyun başlayacaktır, bunun yanında yedek alımlarımız da devam edecektir. katılımlarınızı bekliyoruz.
discussioncontroller