Wolf Castle [The Ultimate Epic WereWolf Parody] Yeni Gün Salı
SnakeSnake
Üye
tamam, maralais'in yerine alıyorum seni.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Koca forum tarihinde 2 kere bir oyuna katıldım, ikisi de yan yattı çamura battı.

Normal kurtadama dönecekse ben çekiliyorum. Hem okul başlayacak falan, ilgilenemem.
stabilostabilo
Üye
Ya dur bi Snake, bu saatten sonra olmaz normal kurtadam oyununa çevirmek. Ben istemiyorum mesela klasik şekilde oynamak, direk hevesim kaçtı yani. Şöyle bir şey önereyim, bu kadar kişi bulmuşken Oyungezer FRP kanalında toplanalım bir gün, mesela yarın akşam ya da okulu başlayanlar varsa haftasonu olabilir ve orada oynayalım en baştan planladığınız şekilde. Lunod sever kanalı, o da destekler bu fikri sanırım di mi Lunod? :)

İlk bölüm çok güzel gitmişti bence ve gayet eğlenceli olma potansiyeli vardı, boşa gitmesin yani bu kadar hazırlık falan. Kanal bu tip bir oyun oynamak için çok uygun bir ortam diyorum ben, kabul ederseniz tarih belirleyip gelenlerin ismini alıp yeni bir liste yapın çok geçmeden. :)
SnakeSnake
Üye
valla stabilo bana uyar. hem irc'den oynatmak daha kolay olur. buradan oynayacak grupları belirlerim. orada oynatıp yaşananları hikaye olarak buraya yazarım. yani sıradan kurtadam oyununa çevirmeyi ben de istemiyorum çünkü bu şekilde, oyunda yapmak istediğim hiçbir şeyi yapamayacağım. öyle kuru kuruya oynayacaksınız.
Xaciall
Üye
Ben gelirim kanala ^^ Hem Lunod da bi oyun oynatmadı ramazanda sözü vardı halbüsü  :jedi: pis  :grrr:
SnakeSnake
Üye
tamam o halde eğer herkes kanala gelirse, oyunu kanaldan oynatırım buraya da hikayeyi yazarım. ama grup üyelerinin belirlenen tarihlerde kanalda hazır bulunmaları gerekiyor.

bu arada lunod oyunu oynatmak istemediğini söylemişti ama tekrar konuşurum onunla. irc'den daha rahat olacağı için herhalde o da dm olarak tekrar geri döner.
Galadriel
Üye
Ben bir kaç gün içinde okul için gideceğim, aslında orada da elimin altında internet olacak ama yine de gerekli aktiviteyi gösterecek zamanı bulamayacağım büyük ihtimalle o yüzden şimdiden garantiye alalım benim ismimi silelim bu oyunluk, diğer oyunlarda görüşmek dileğiyle ^^
stabilostabilo
Üye
Peki, tarih belirledikten sonra bakarız az kişi gelecek gibiyse çok da zorlamaya gerek yok yani grup olayını falan kaldırıp normal RP'ye de döndürebiliriz. :)
SnakeSnake
Üye
evet, az kişinin olması daha iyi olur aslında. daha rahat oynatırım. >:D ^^
LunodLunod
Üye
Ihh... Kanal fikri gayet iyi aslında cidden isteyen olursa kanaldan oynatabilirim. Ben severim kanalı. ^^ Ama işte bu sırada DnD oynuyorum bir tarafdan zaman ayıramassam Snake yardımcı olacağım o halleder her iki durumdada bir oyun olur gibi.
discussioncontroller