Wolf Castle [The Ultimate Epic WereWolf Parody] Yeni Gün Salı
gduman94gduman94
Üye
Pardon sormak istediğim birşey var acaba mümkünse bende oynayabilirmiyim en azından yedeklerde bulunsam hikaye hakkında fikre sahibim yanlızca nasıl oynayabileceğimi bilmiyorum.
SnakeSnake
Üye
fırsat buldukça dönüşümlü olarak oynatırız Lunod, o sorun olmaz. gduman94, seni yedeklere alıyorum, e-posta adresini de öm'den atarsan oyundan biri çıktığında seni hemen sokarım oyuna. oynanış gayet kolay aslında. oyuncuları belli durumlarla başbaşa bırakıp onların içinde bulundukları duruma göre hareket etmelerini sağlıyoruz. elbette yapacağınız şeyleri biz yönlendirmiyoruz. biz sadece bir fikir sunuyoruz size, bu fikir üzerinden oyunu istediğiniz gibi oynamak sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda.
RelentlessRelentless
Üye
Nerede lan bu takım 1?
bodo
Üye
Ne çabuk öldü bu oyun?
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Farkettim de farklı bir şeyler deneyince böyle oluyor hep.
LovermanLoverman
Üye
Oynarız diye konuşup da online olmayan elemanlara sormak lazım.
RelentlessRelentless
Üye
Abi illa seçmece yaptıracaklar, demek ki herkese gel gir diyince olmuyormuş, adam dışlamak lazım biraz.
Gord10Gord10
Üye
Doğrusu ben de birilerinin chat kanalı ayarlamasını beklemiştim, buraya bir şey yazmak için. Ve salı gününün gelmesini, eğer chat üzerinden değil de forum üzerinden yapılacaksa oyunun bu salı başlayacağını düşünerek.
LovermanLoverman
Üye
Hakkaten adam seçmek lazım. Online olabildiği süreye göre..

Kanaldan falan olacak iş değil de, düzgünce buradan oynayabilirdik.

Kanal biraz sıkıntılı olur hani.
Gord10Gord10
Üye
Ayrıca kanalda rahat bir şekilde söz analizi yapılamayabilir.
discussioncontroller