Wolf Castle [The Ultimate Epic WereWolf Parody] Yeni Gün Salı
SnakeSnake
Üye
ben imgroups üzerinden msn aracılığıyla oynatmayı planlıyordum oyunu. bir de okullar açıldı falan katılım yerlerde sürünüyor. tekrar bir oyuncu seçimi yapmak şart oldu resmen. bu arada xaciall ile görüşecektik, 2 gün önce bana öm'den ulaşıp oyunuoynatma konusunda yardımcı olabileceğini söyledi iki gündür ses seda çıkmadı. şimdi kendisini de zan altında bırakmak istemiyorum. ii çıkmş ya da beklenmedik bir olay sonucu nete giremiyor da olabilir. o üzden aranızda dm'lik deneyimi olan varsa görüşelim ona göre siz nerede isterseniz adam gibi oynatalım şu oyunu diyorum.
Xaciall
Üye
Abi tamam ses çıkmadı da yurda yerleştim onun hazırlıkları falan fıstık allahım şaştı. Elimde olan nedenlerden dolayı değil yani. Dmlik deneyimim de yok benim sadece bu işe hevesliyim o kadar ^^
SnakeSnake
Üye
Xaciall dedi:

Abi tamam ses çıkmadı da yurda yerleştim onun hazırlıkları falan fıstık allahım şaştı. Elimde olan nedenlerden dolayı değil yani. Dmlik deneyimim de yok benim sadece bu işe hevesliyim o kadar ^^

yok zaten belirttim elinde olmayan durumlardan ötürü gelememiş olabileceğini, kırıcı bir söz ettiysem kusuruma bakma. dm'lik deneyimin olsaydı iyi olurdu tabi ama sen müsait olduğunda yine irtibata geçelim. tekrar kusuruma bakma. bu arada hayırlı olsun. :)
Xaciall
Üye
Yok kusura bakmak değil olay seni yüzüstü bırakmış oldum ondan telaş yapıp yazdım onu.
discussioncontroller