Wolf Castle [The Ultimate Epic WereWolf Parody] Yeni Gün Salı
SnakeSnake
Üye
oyun için özel olarak geliştirdiğimiz S.P.E.C.I.A.L. Epic Game System'i kullanacağız, kıymetinizi bilin. ne uğraşlar verdik, ne kadar kafa patlattık bu sistemi geliştirene kadar bir bilseniz. :P :D

bir de yarın bu kadar geç olmamak kaydıyla bir plot bölüm görebilirsiniz buralarda. hem oynanışın anlaşılması hem konunun nasıl ilerlediğini göstermek hem de oyunu test etmek için. bayramdan sonra da devam ederiz beğeninize göre. yalnız bu bölüm kısa olacak, sadece oyunun mantığını size göstermek için.
RelentlessRelentless
Üye
Tamam yarın başlıyoruz o zaman, çalışın :D
SnakeSnake
Üye
gaza getirme milleti. :D yarın tadımlık bir dilim vereceğiz sadece. :D o da plot bölümü ayarlamamıza bağlı. çünkü bölümleri normalden daha uzun tutmayı planlıyoruz ama plot bölüm kısa olacak sadece mantığı size kavratmak açısından. bayramdan sonra da epic olaylara doyacaksınız.
LunodLunod
Üye
Şimdi hepiniz Ben veya Snake'e e-mail adreslerinizi atarsanız sevinirim birimize atsanız kafidir.

Muhtemelen şuan zaten Snake özel mesaj yoluyla istiyordur mailleri ama genel olarak yazim dedim...
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Oh oh şukela olmuş sistemler. Çok eğleneceğiz anlaşılan. ^^
Galadriel
Üye
Oyunun 10-15 gün süreceğini bilsem katılırım da... Kaç gün sürecek bu oyun?
TyraelTyrael
Üye
Beni de yazarsanız sevinirim oyuna. :)
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Okul açıldığında zorunlu tahliyeye uğrayabilirim ben de, şimdiden söyleyeyim.
LunodLunod
Üye
Galadriel' cim sen katıl senin için kaç gün sürücek bilmiyoruz neticede dimi? Nihahaa...

Tyrael eklendin canum emaillar pls hala göndermeyenler var merak etmeyin hacklemiyoruz... ^^
Galadriel
Üye
Aldım ben mesajı, 'hadi bitirelim şu işi' ^^
discussioncontroller