Wolf Castle [The Ultimate Epic WereWolf Parody] Yeni Gün Salı
SnakeSnake
Üye
valla arkadaşlar oyun, dizilerdeki episode mantığında ilerleyecek. chapter'dan kastımız budur. her episode'da birer hedef belirlenecek, bu hedeflere ulaşmaya çalışacak her iki takım da. sezon finali falan da yapacağız. :D yani ben pek bitirmeyi istemiyorum eğer oyunu oturtabilirsem. Lunod ile loglarımızı okusanız siz de benim gibi düşünürdünüz emin olun. bir de oyundan çıkıcam diye endişelenmeyin, tekrar dahil olabileceksiniz oyuna. o açıdan bir sıkıntı yok yani. ha ama oturtamazsak oynanışı o zaman kısa da sürebilir. o yüzden plot bölüm bizim açımızdan önemli. bir nevi oyunun kaderini belirleyecek. :P

neyse ben şu plot bölüm için devam edeyim çalışmalara. bu arada oyuncu listesi güncellendi.

ek: daha 6 kişi e-mail adresini yolladı. çoğunluğa ulaşmadan oynatmaya çalışmak mantıksız olur. bekliyorum mail adreslerinizi.
LunodLunod
Üye
He oyun oturmassa ki hani zaten kurtadam oyunuyla iç içe yine kurtadam var yine iyiler var yine linç var... O bakımdan oyun devam edecektir korkunuz olmasın... Classic game den tek farkı aktif dmler olacak her an başınıza bir iş açabilecek... ^^
darkredangeldarkredangel
Üye
Ya ben katılmayı çok isterim ama bayram tatilinde internete ulaşamayacağım. Dönüşte de dershaneyle boğuşacağım zaten. Katılamayacak olsam da nasıl bir oyun olacağını, nasıl oynandığını biri açıklayabilir mi?
SnakeSnake
Üye
@darkredangel;

valla yarın bi plot bölüm sallıycaz bakalım, "test drive" mantığında. nasıl bi şeymiş hep beraber göreceğiz. ama özet geçmek gerekirse her türlü pisliğin karşınıza çıkabileceği bir oyun olacak. yani "it's a trap!" diye bağırdık zaten. iyiler her açıdan tuzağa düşmüş vaziyetteler. dm'ler olarak da bizler bu durumu sonuna kadar sömüreceğiz, iyilere göz açtırmayacağız, hain planlarımızı iyilerden kesinlikle esirgemeyeceğiz. ^^ ama buradan oyunu ve iyileri trolleyeceğimiz anlaşılmasın. sadece hiç beklemedik olaylarla karşılaşacaksınız. bu olaylara karşı sunduğunuz çözüm önerileri de oyunun gidişatını direkt olarak etkileyecek. daha spesifik bir açıklama için ilk sayfadaki kurallara ve hikayeye göz atabilirsin.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Snake dedi:

@darkredangel;

valla yarın bi plot bölüm sallıycaz bakalım, "test drive" mantığında. nasıl bi şeymiş hep beraber göreceğiz. ama özet geçmek gerekirse her türlü pisliğin karşınıza çıkabileceği bir oyun olacak. yani "it's a trap!" diye bağırdık zaten. iyiler her açıdan tuzağa düşmüş vaziyetteler.

Roller yarına gelir mi :D
LunodLunod
Üye
Yarın akşam saatlerinde oyuna start verilcek ve bir günlük (1 turluk tahminen bu plot bölüm olduğundan 2 gün değil bir gün sürücek) epic maceranız başlayacakdır.

(darkredangel kurallar bölümünde "oynanış" ve hani birkaç şey yazıyor zaten. ^^ Ama aklına takılan bir bölüm varsa özel mesaj atabilirsin bana)

Üste edit: Uther'cım her an herşey olabilir. Belki rolünü özel kargoyla gönderiyoruzdur.  ^^
SnakeSnake
Üye

Roller yarına gelir mi :D

valla abi şu anda daha 6 kişi yolladı mail adresini bu kadar az kişiyle nasıl oynatırız bilemiyorum ama rol dağıtımna ufaktan başlayacağım.
sayi50
Üye
I'm in guys!
creiGncreiGn
Üye
Daha da gelmem arkadaş, bok yoluna gittim geçen oyunda ilk turdan :F.

*Bu aralar pek keyfim yok, foruma çok uğramıyorum. Oyunu aksatmayacak olsam katılırdım :).
SnakeSnake
Üye
canın sağ olsun :)
discussioncontroller