The Legend of Zelda: Twillight Princess
Icarus
Üye
Degil, Wii'deki kontrollerin bir ozelligi yok. Wiimote'u  saga sola sallayyinca kilicla vuruyor[gesture tamamen], sadece tek olay okta falan iyi ni$an alinabiliyor ama o kadar. Kamera kontrolu hic yok Wii'de. Gamecube'de C stick ile kamerayi 360 derece dondurebiliyorsunuz.
Misafir
Evet ama ok olayı çok olumlu tepkiler aldı herkesten. O kadar ki sadece Link'le ok attığımız bir oyun yapıldı yani, ki hakikaten de zevkliydi. Bilhassa at üzerindeyken Wiimote olmasa n'apardım diyordum yani :P
matrklorm
Üye
ben oku neredeyse hiç kendim nişanlayıp atmadım.hep linkle kitlenip te attım.ama oyun çok güzel.sorsanız yine olsa yinealırmıydın diye alırdım.hatta force unleashed'le bunu aynı rafta aynı fiyata görsem bunu alma ihtimalim daha çoktur.

ama star wars ve light saber'ım kabardıysa ayrıca yanımda beni yumruklayan birileri olursa fikrim çok kolay da değişebilir.
Straht
Üye
Wii almamın en büyük nedeni. Diğeride bir star wars oynunun çıkcağını düşünmemdir ki çıkıyo  ;D . WiiMote'u daha özgün kullanabilseydik kesinlikle Wii'ye dünya rekorları kırdırtabilcek bir oyundu.
Misafir
Darısı bir sonraki Zelda'nın başına. Hem artık Ocarina of Time oyun modeli de sıkmaya başladı, şöyle Wii'ye özel bir Zelda görelim artık.

Not: matrklorm seni heyecanla kınıyorum ve sana şu senaryoyu anlatıyorum sadece: Karşıda düşman var. Nunchuk'la Force Pull yapıyoruz ve çaresizce üstümüze gelen düşmanı Wiimote'la ikiye bölüyoruz. Evet. Evet yani.
matrklorm
Üye
valla istediğin kadar kına ben bööyleyim.:D

bende şu senaryoyu anlatıyım:zelda'da üstüne doğru gelen kertenkeleyi kalkanı vurup sersemletiyoruz,arkasından kılıçla komboyu çekip zıplayıp kılıcı kafasına vuruyoruz,yere düşüncede bitiriyoruz.

şimdi anlatınca belki hoş geldi ama alışıyo insan bi yerden sonra.amaaan oluyo.ama zeldada kılıç dövüşleri o kadar ağırlıklı değildi.yani tamam herşeyi kılıçla öldürüyoduk ama dövüş sırasında bizi uğraştırmıyodu.normalde baksan bize vurunca vurduğunun yarısı boşa gitmesi gereken bi adam bizi dövemiyo.yani kılıcı kullanıyoruz ama sanırım starwars'ta çok daha iyi olacaktır.

aslında düşündüm de zelda'da atımız starwars'ta ise rancore'umuz(böyle miydi)var.hmm.düşündüm de sith ve o yaratık asla link ve epona kadar yakın olamazlar.epona daha güzel.

her neyse çıksın bakalım nolcak ne biticek.
Laçin
Üye
Güzel oyun gibi ancak bir zaman sonra unutuluyor gördüğüm kadarı ile ;)
Vaizard
Üye
Ben de ilk çıktığı zamanlarda Wii ile beraber almıştım ama daha yeni oynamaya başladım. Oynadığım süre 10-11 saat civarı, süper gidiyor şu an oyun. İlk yeşil giysilerimizi gydiğimiz sahneden çok etkilendim nedense, çok epik.

Asıl Wii için çıkacak Zelda oyununu merak ediyorum ben, bu çok açık GC için yapılmış bir oyundu. Zelda WW ve Zelda PH ikilisinin devam oyununu da isteriz Wii'ye bu arada. :D
Lostad
Üye
Bu "Forest Temple" da ki maymunlar ömrümü yediler!4.maymunu bulana kadar canım çıktı ama sonradan kendilerini affettirmeyi bildiler.Huzurlarınızda sekiz maymunluk tüm sülaleye teşekkürlerimi sunuyorum...
matrklorm
Üye
aynı olay benim başıma da geldi.sonradan öğrendim ki kayalar bombayla parçalanıyomuş.

oyundan soğuyodum oranın yüzünden.en güzeli de dişi maymun.diğerleri pek bi sıradan,pek bi aynı.
discussioncontroller