The Legend of Zelda: Twillight Princess
Reborn_Hell_Blazer
Üye
Arkadaslar acil yardima ihtiyacim war, 2. maymunu kurtardim kaldim orda! Delirecem ne gidecek bir yer war ne birsey, cildiriyorum galiba dun gece ruyamda maymun gordum suruylen!
matrklorm
Üye
2. tamam bide karşı tarafa geç.orda örümcek ağıyla kapalı yer var.yak örümcek ağını geç içeri.bizi yiyen bi çiçek var.ç.ğniyo geri tükürüyo.onun içine vurunca bombaya dönüşen örümcekten at patlasın.sonra karşıya geç.kayalarla kapalı bi kapı var.hızlı davran ve çiçeği öldürmekte kulandığın örümceğin çıktığı yerden bitane daha öldür ve al sonra kapıya at(hızlı ol işte burda).sonra içeri geç.içeriyi bam hatırlamıyorum geçersin zaten.sonraki maymun da ordan çıkınca sola dön duvar var.duvardaki örümcekleri öldür sapanla veya benzeri bişiyle atla duvara tırman.içerde büyük çiçek var kafa atıyo.öldür onu al anahtarı sonuncuyu da kurtar sonra orangutanın peşinden git.

hadi kolay gelsin.
Immune
Üye
oyunu 2 gün önce bitirdim , hikaye ve atmosfer gerçekten çok güzeldi , oynanışta bazı sorunlar olsa da , benim listemde klasikler arasına girdi zelda tp , tekrar teşekkurler Nintendo bu güzel oyun için :)
Icarus
Üye
Oynani$taki sorunlardan kastin nedir bilmiyorum ama oyundaki en buyuk kusur, ozellikle en son dungeonlarda alinan e$yalarinda 3-5 yer di$inda hic kullanilmamasi gercekten uzuyor. Bu olay birkac Zelda oyununda var, sadece TP ile sinirli degil.
Zer0
Üye
Wii de oynamış olabilir oyunu Icarus...

Oynanıştaki kusur kamera'ysa evet, Wii'de nasıl öyle bir olay yapmışlar anlamadım, GC'de analog ile çevirebiliyorsun kamerayı...
Vaizard
Üye
Aksine ben Wii'de oyunuyorum oyunu, kamera kusuru hiç etkilemedi beni. Ama kamerayı döndürme şansımız olsaydı fena olmazdı gerçekten Wii'de de.
Zer0
Üye
2.dungeon bizi 1 saat aynı odaya hapsetmişti Wii'de oynadığımızda Icarus ile. Kamera olmazsa çevreye bile şöyle bi güzel göz atamıyorsun yahu..
Vaizard
Üye
Eee bas C tuşuna bak Zer0 efendi. :p:
Icarus
Üye
C tu$u kamerayi arkana aliyor sadece.
Vaizard
Üye
Eee tamam işte, amaç odaya şöyle bir bakmakasa C tuşuna basıp bakabilirsin, onu söylüyorum. Nunchuk ile de çevirmeyi unutma kamerayı.
discussioncontroller