aion 2.0 pvp-rift yardım lütfen
McRevy
Üye
Beyler benim 2 tane karakterim var. Biri 37 lvl assasin diğeri de 34 lvl assasin. 37 ile oynamıyorum. İtemleri, her şeyi diğer karaktere aktardım. 2.0 geldikten sonra ilk kez rift yapmaya gittim 34 assasin ile ama tek elyo bile kesemedim adamlar ya dodge ya da block yapıyordu, magelere bile vurduğumda da 15 falan vuruyordum. Sebebini açıklayabilecek olan var mı??. Şimdiden teşekkürler. pardon beyler forum kurallarını unutmuşum. çabuk olsun diye öyle yazdım kusra bakmayın(biliyorum özrüm kabahatimden büyük).
Nexcore
Üye
Konu başlığını düzeltip Türkçeni düzeltirsen (ingilizceyi de katletmişsin de ona ingilizler baksın) belki dalga geçmek yerine cevap verirler.
Lightwave
Üye
McRevy dedi:

beyler bnm 2 çarım var biri 37 lvl assass dieri de 34 lvl assass 37 ile oynamıorm itemleri her şeyi dier çara aktardm. 2.0 geldikten sonra ilk kez rift yapmay gittm 34 assass la ama tek elyo bile kesemedm adamlar ya dodge ya da bloch yapıodu mageler bile vurduumda da 15 falan vuruodm sebibini açıklayabilecek olan?? şimdiden thnx...

Beyler benim 2 tane karakterim var. Biri 37 lvl assasin diğeri de 34 lvl assasin. 37 ile oynamıyorum. İtemleri, her şeyi diğer karaktere aktardım. 2.0 geldikten sonra ilk kez rift yapmaya gittim 34 assasin ile ama tek elyo bile kesemedim adamlar ya dodge ya da block yapıyordu, magelere bile vurduğumda da 15 falan vuruyordum. Sebebini açıklayabilecek olan var mı??. Şimdiden teşekkürler.

Zamanım bol diye düzelteyim dedim yazdıklarını, düşündüğümden de zor oldu!
Nexcore
Üye
Lightwave dedi:

Beyler benim 2 tane karakterim var. Biri 37 lvl assasin diğeri de 34 lvl assasin. 37 ile oynamıyorum. İtemleri, her şeyi diğer karaktere aktardım. 2.0 geldikten sonra ilk kez rift yapmaya gittim 34 assasin ile ama tek elyo bile kesemedim adamlar ya dodge ya da block yapıyordu, magelere bile vurduğumda da 15 falan vuruyordum. Sebebini açıklayabilecek olan var mı??. Şimdiden teşekkürler.

Zamanım bol diye düzelteyim dedim yazdıklarını, düşündüğümden de zor oldu!

Son cümleyi görmeden OHA dedim.
McRevy
Üye
Şimdi bir cevap alsam ne güzel olur
deddodeddo
Üye
Son bir şey eklemek istiyorum, lütfen lütfen lütfen sana şahsi bir durummuş gibi algılama McRevy. İlk cümlene beyler diye başlamışsın ya, işte o biraz uygunsuz gibi oluyor çünkü forumda sanılandan çok daha fazla sayıda aktif bayan üye var. Dahası, bunların bir kısmı Aion bile oynuyor olabilir.

Konuna dönersek benim bu olay hakkında hiçbir fikrim yok ancak şu arkadaşın da başına benzer bir olay gelmiş. Bunun senden kaynaklı olmadığının kanıtıdır bu. Oyunun resmi forumlarında uygun cevabı bulabilirsin. Ama hizmette sınır tanımamak adına bu seferlik senin yerine araştırdım. İşte burada uzunca tartışılmış. 2.0 ile riftingi kaldırmışlar ve belli ki bu camiada büyük yankı uyandırmış. İkinci bir duyuruya kadar durum böyle anlaşılan.

Not: Aion hiç oynamadım, rifting nedir bilmiyorum bile. Okuduğumu özetledim sadece. :) :)
McRevy
Üye
Çok teşekkürler.Dikkat ederim giriş yaparken de.
discussioncontroller