Boyutlu LotRO
Sundires
Üye
Merhabalar. Bildiğiniz üzere LotRO F2p oldu ama clienti indirmekle uğraşılamayacak kadar "boyutlu"  :-\ Bunun cd'sini alsam, kursam, F2P olunca aldığım account ile oynayabilir miyim?
Kaç tane genişletme paketi var ve nerede bulabilirim?  ^-^
Aranel
Üye
F2P olunca demişsin, F2P oldu. Bildiğim kadarıyla önceki clientlar F2P clientına update edebiliyor ama o da "boyutlu" olur.  Bildiğim kadarıyla 1 tane expansion pack var o da Mines of Moria. Quest packleri diyorsan bir dünya var LOTRO Store 'da. Oyunla ilgili herşeyi-ve paketleri de- Store'dan alabilirsin.
Silverlex
Üye
Biryerlerden oyunun DVD sini bulursan her şekil oynarsın. Sonuçta oyuna girerken kendi hesabınla gireceksin. Eksik dosyalarıda oyun açıldığı gibi otomatik indiriyor zaten.
Starlet
Üye
Sanırım Amerika versiyonu F2P oldu. Avrupa sitesinde hiçbir yerinde bununla ilgili bir şey yok çünkü. Hatta buy now linkleri bile var. Galiba Avrupa versiyonlarını kurarsan eski usul paralı olur yine. Bunun içinde Amerika versiyonu disklerden kurman gerekir. Ülkemizde de bulunmuyor pek. Birkaç yabancı sitede satan gördüm. Onlarda bir F2p'ye verilemeyecek kadar pahalı.
kyus
Üye
7gb civarı 1mbit ile 20 saat kadar sürüyor en fazla. Hiçte uğraşılmayacak kadar boyutlu değil. Kaldıki kendi özel download manager ile indirceksin, müsait olmadın mı durdurursun. Asıl dvd ara, uygun sürümünü bul falan vs... uğraşılmıyacak iş.
Starlet
Üye
Yok yahu dvd aramak o kadar zor değil. US versiyonunu alıp kuracaksın. Sonra o kendisi otomatik yamalayacak.
lotro_tr_31
Üye
US versiyonu f2p e geçti EU versiyonu henüz geçemedi ama yakında gelicek sistemlerde bir problem de olabilir.
Starlet
Üye
Bence Avrupa yönetim haklarının süresinin bitmesi bekleniyordur. Ondan sonra oyunu Avrupadada işletme hakkı Turbine'e geçecektir. Bakınız Dungeons and Dragons Online (www.ddo-europe.com) Şu anda bu oyunun Avrupa sunucuları kapatıldı. Artık tüm dünyada sunucuları işletme hakkı Turbine'de. Bunda da böyle bir şey olacaktır.
Darch
Üye
Starlet dedi:


Bence Avrupa yönetim haklarının süresinin bitmesi bekleniyordur. Ondan sonra oyunu Avrupadada işletme hakkı Turbine'e geçecektir. Bakınız Dungeons and Dragons Online (www.ddo-europe.com) Şu anda bu oyunun Avrupa sunucuları kapatıldı. Artık tüm dünyada sunucuları işletme hakkı Turbine'de. Bunda da böyle bir şey olacaktır.Çıkan patch'de problem var. Amerika sunucularında hala sorunlar yaşanıyor. O yüzden burada gecikme oldu. Eski oyuncular (Özellikle Lifetime'lar) accountlarındaki karakterlerin kaybolmasından şikayetçi. Zaten patch 1 haftada 3 tane hotfix yedi bu yüzden. Burada ise Ekim başına kaydırdılar F2P'yi. İsterseniz, trial account acıp oynayabilirsiniz. F2P'ye geçene kadar kapanmayacak trial accountlar.
ElagordElagord
Üye
F2P'e geçilince Trial Accountlar kapanır, karaterler gider mi?
lotro_tr_31
Üye
Trial sistemi kalkarsa karakterlerde silinir galiba ama tam eminde değilim belki silmeyip trial leri f2p de yapabilirler.
discussioncontroller