Aion ile ilgili soru
feliciano
Üye
öncelikle iyi bayramlar,aion alıcam fakat;kararsızlıklar yaşıyorum.Eski konu ve postları gezerken 2009 tarihine ait yazılarda gördüm.Sunuculara girerken 2 saat bekleme süresi bunlar şuan hala baskın bir şekilde var mıdır almaya değer mi yorumunuzu bekliyorum... Teşekkürler
interceptor
Üye
ben kesinlikle tavsiye ederim su an piyasadaki en iyi grafiklere sahip mmo. 2 saat beklemeler falan aylardır yok oyun ilk cıktıgında 2 hafta surdu gecti.ama turkiyeden kutulu almanı yavsiye ederim 5-6 gb lik yamanın inmesini beklemek sıkabiliyor:=)
feliciano
Üye
kutulu dediğin bu şimdi 60 tllik olan değil mi
Starlet
Üye
2 versiyonu var. Biri ilk çıkan versiyon. 80 ya da 90 liraydı. Birde sonradan çıkan Assault of Baulera. Bu 60 lira. Yeni ve ücretsiz bir eklenti çıktı. Assault of Baulera. Oyunu yamalayınca otomatik olarak geliyor. Birde kutulu olarak piyasaya çıktı. İçinde hem asıl oyun hemde Assault of Baulera eklentisi var. Bir nevi Gold Edition yani. Bunu alman daha avantajlı olur. Hem daha ucuza almış olursun hemde eklentiyi de almış olursun. Ayrıca bir tanede hayvan içeriyormuş. Ama sen bilirsin. İlk çıkan versiyonu da alabilirsin istersen :D
Nexcore
Üye
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,32573.40/

Dikkate alırsın almazsın kendi bileceğin iş...
feliciano
Üye
@nexcore o konuyu defalarca okudum sadece tek pencereden bakıyorsunuz olaya bi kere diğer mmolardan ayıran bir sürü özelliği var hiç merak etme burda konuşan diğer insanlarda boş değil
discussioncontroller