Skype uzerinden FRP oynamak isteyen...
Jasper_Sykes
Üye
Merhaba arkadaslar... Baslik kendini az da olsa acikliyor gerci ama ben biraz daha detay vereyim. Son zamanlarda gelen, FRP oynama ihtiyaci sayesinde 3 kisilik bir ekip fellik fellik DM aramaya basladik. Tahmin edeceginiz gibi basarisiz da olduk. Son care olarak forumda konu acmayi buldum. Skype uzerinden FRP oynamak isteyen arkadaslar warsa jaspersykes@hotmail.com . Kendini denemek isteyen DM warsa ce ya hic oynamamis arkadaslar warsa mutlaka bekliyoruz. Son carenin bir adim otesi olarak bu DM arayan 3 kisiden biri oynatacaktir. Evren farketmez. Herturlu oneriye acigiz. Fallout'tan World of Darkness'a, ordan D&D ye kadar yolu war. En olmadi toplanip muhabbet ederiz. Durumun kisa ozeti budur. Ilgilenenler ve ya sadece muhabbet etmek isteyenler, deneyimliler ve ya FRP yi ogrenmek isteyen yeni arkadaslar, cok eglenceli senaryo onerisi olanlar ve ya senaryo yazmis ama oynatacak DM bulamayanlar. Hepinizi bekliyoruz.

Not: Bilmeyen arkadaslar icin soyluyorum Skype sesli iletisim programidir (Duymayan kalmismIdir ki?)
Not 2: On yargili arkadaslar icin soyluyorum (tum sevipte kavusamayanlar icin de soyluycem birazdan) ''skype'tan frp mi olur yaaaaaaa'' diyenleriniz wardir muhtemelen. Cevap : Olur, hemde cok guzel olur.

Sonuc olarak teklifim surekli gecerlidir. Ilgilenen arkadaslar warsa buyursun gelsin rahatsiz etsin. jaspersykes@hotmail.com (1 hafta boyunca gece gunduz araliksiz online-sabahlayanlara, uykusuzlara duyurulur)

Beğenenler: vkopuzoglu

AdramelechAdramelech
Üye
Skype'dan, Ventrillo'dan ve bunun gibi sesli iletişim programlarından yapılan frpler candır. Bi anlık gazla yapıldığında filan çok da eğlenceli olur. Müsait olsam kabul ederdim ancak pek mümkün değil maalesef. :)

Umarım iyi bir dm bulursunuz.
Death6Death6
Üye
Ben. Çok güzel oldu Tremeren iyi gidiyorsun. Roleplay için azcık daha çalış karakterine kişilik eklemeyi öğrenmelisin. Baya iyi gidiyoruz.
Rajaz
Üye
Oh iyi fikir yahu, hiç de aklıma gelmemişti. Frp oynayacak adam bulmak zordur, süper keyifli, eğlenceli olacağına inanıyorum.
Death6Death6
Üye
Rajaz katılmak istersen ilerki oyunlarda çok güzel olur.
Rajaz
Üye
Ayarlayayım işleri abi katılırım tabii ki. :) Süper ötesii olur, saatlerimi harcarım böyle olaya. :)
Death6Death6
Üye
Skype Asndeath6 eklersen bi konuşalım :D
Rajaz
Üye
Önce Skype almam lazım abi, alayım konuşak. :D
Death6Death6
Üye
Biz burdayız. :D
Maske_007
Üye
Ücretsiz Scype'te aynı anda 2 kişi görüntülü sohbet edebiliyor diye biliyorum.Eğer birden fazla kişi aynı anda sohbet edebiliyorsa , Yeni biri olarak frp yapmak isterim.İlkdefa oynayacağım ama...
RelentlessRelentless
Üye
Skype'tan FRP olur mu yeaadan ziyade kim kim karışmıyor mu?
discussioncontroller