Metal Gear Solid 3DS
peace
Üye
[center][img width=490 height=200]http://img.bolumsonucanavari.com/images/b0006d86-639e-4895-9254-528a1cc81b7e.jpg[/img][/center]

Metal Gear Solid 3DS
Yapımcı: Kojima
Dağıtıcı: Konami
Platform: Only on 3DS  ;D
Çıkış tarihi: 2011

Metal Gear Solid 3D: Snake Eater'ın açıklanması ile birlikte 3DS oyun dünyasının en önemli isimlerinden birisine daha kavuştu. Hideo Kojima'nın yeteneğini Nintendo'nun yeni bebeğinde görme şansı yakalayacağız.

Snake Eater'ın bu videosundaki görüntülerin sadece 3DS'in grafiksel gücünü yansıtmak için gösteri amacıyla hazırlandığını hatırlatalım.3DS için hazırlanacak oyunun bambaşka olacağı vurgulanıyor. Yani ya Snake Eater farklı bir açıdan  ele alınacak ya da yepyeni bir oyun karşımıza çıkacak.

Her halükarda grafiksel olarak kaliteli bir oyunla karşılaşacağımızı aşağıdaki ses olmayan ve pek de iyi çekilmemiş videodan bile anlayabiliyoruz. Hideo Kojima bir projede varsa kötü olma ihtimali var mı? Metal Gear Solid 3D: Snake Eater'ın videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Hideo Kojima'nın TGS'deki Basın Konferansında yaptığı açıklamaya göre Metal Gear Solid 3DS, 2011 yılında piyasada olacak. 3DS de muhtemelen 2011'de piyasaya çıkacağından oyun için fazla beklemeyeceğiz gibi görünüyor.

Nintendo'nun genellikle Sony öncelikli çıkan MGS'yi kendi konsoluna çevirmesi hiç kuşkusuz firmaya büyük avantaj sağlayacaktır.

Alıntı - BölümSonuCanavarı
hayalgezerhayalgezer
Üye
Arkadaşım, Kojima hayranısın anladık da hani PlayStation'a olan bağlılık :P
peace
Üye
Ama 3DS'e özel oyun? ;D
Aslında remake demek daha doğru.
Misafir
peace dedi:


[b]Ama 3DS'e özel oyun? ;D
Aslında remake demek daha doğru.


Daha belli değil o :)
egetunegetun
Üye
Eh bir de DSLite için de ayrı bir sürümü olsaydı, süper olurdu.
darkprensdarkprens
Üye

Eh bir de DSLite için de ayrı bir sürümü olsaydı, süper olurdu.DSlite oyunun bu halini kaldiramazdi bence :D
egetunegetun
Üye


DSlite oyunun bu halini kaldiramazdi bence :D


Onun için zaten öyle dediydim :P
discussioncontroller