DARK SOULS
peace
Üye
[center][img width=500 height=256]http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2010/09/500x_dark.jpg[/img][/center]

DARK SOULS
Yapımcı: From Software
Dağıtıcı: (EU)Namco Bandai / (JP)SCE
Platform: (EU)PS3, Xbox360 / (JP)Only on Playstation
Çıkış tarihi: TBA

2009 yılının çoğu yerde en iyi RPG oyunu olarak seçilen ve birden fazla ödül toplayan oyunu Demon's Souls, özellikle zorluk derecesi ile oyuncuları çıldırtan bir yapım bildiğiniz gibi. Böyle bir zorluğa rağmen oynayanları başından zor ayırmasının ardında ne gibi bir detay var bilemiyoruz ama, RPG tarihinin en iyi oyunlarından biri olduğu şüphesiz oynayanlar tarafından kabul edilmiştir. TGS fuarı ile beraber ise DS'un yapımcı firması yeni projeleri Project Dark'ı resmi olarak duyurdu.

2011 yılında ilk detaylarının ortaya çıkacağı söylenen yeni yapımın, Demon's Souls gibi RPG olması ve adından da anlaşılacağı gibi karanlık bir atmosfer içinde geçeceği söyleniyor. Çıkış tarihi hakkında da bir açıklaması yapılmayan Project Dark'ın, Japonya'da PlayStation 3 platformu için özel olarak piyasaya çıkacağı, Batı'da ise Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya çıkacağı açıklandı. Oyun hakkında detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Alıntı - TrGamer

[hr]

Demon's Soul'u daha alamadım(alacağım) ama oynayan herkezin çok sevidği başarılı bir RPG'ydi hemde PS3'te. Acayip zorluk derecesi oyunun en çok ilgi çeken yönüydü. DS'nin başarısına bakarak, Project DARK'ıda çok iyi bir oyun olacağını söylemek güç değil.
peace
Üye
ranigma
Üye
Bence Demon's souls'un tek kötü yanı çok kısa olmasıydı.5 bölüm vardı.Bu yeni oyunda şöyle 15-20 yer olsa müthiş olur.(Gerçi Xbox 360 için çıktığını da düşünürsek, dvd kapasite sorunlarından dolayı bu kadar fazla bölüm olmayacaktır ne yazık ki.)
ICOBrandon
Üye
Demon's Souls geçen yılın en iyi RPG oyunu olmasına karşın, Mass Effect 2'den sonra bana göre bu türün en iyi oyunu. Bilhassa ilk 2-3 saatte çok fena zorlanmama rağmen bir süre sonra alıştım ve başından zor kalktığımı biliyorum. Project Dark'ın ismi tam olarak belli olmasa bile Demon's Souls 2 olarak çıkma ihtimali çok çok yüksek.

Neden yüksek? Oyunun ilk videosu yayımlanmış ve DS'ye çok benziyor. Yine harika bir oyun gelecek.

Bu arada başlığı açan arkadaşımız, koskoca forumda başka bir profil resmi bulamadı mı acaba?
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
DS gerçekten muhteşem bir oyundu, level 84'üm bu aralar ve PVP yaparak milleti öldürmek gerçekten güzel oluyor, tabii ölmekte hoş olmuyor. Keşke yeni oyun PS3'e özel olsaydı, içerik olarak beklentilerim fazlaydı ama şimdi pek parlak bakamıyorum bu konuya.

Peki Cloud Strife sen bu koca forumda başka bir nick bulamadın mı? (demek ki bulunamıyormuş.)
ICOBrandon
Üye

Peki Cloud Strife sen bu koca forumda başka bir nick bulamadın mı? (demek ki bulunamıyormuş.)

Bir, iki ay önce senin Nick'ini gördüğümden beri forumdaki bütün mod'lara özel mesaj gönderdim değişim için merak etme.. Neredeyse 1 aydır kimseden cevap alamıyorum dolayısıyla Nick'im değişmedi bir türlü.. Hatta yeni bir üyelik açtım onda da Alpha Üyesi yapmadıkları için iptal ettirdim..
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Benim sinirli olarak yazdığımı düşünme sakın, gayet sakin tavırla yazdım. Olabilir, hak veriyorum, karakteri sadece ben sevecek/sayacak da değilim sonuçta.
ICOBrandon
Üye
İnanki ilk üye olurken aklıma başka bir şey gelmedi.. Bare dedim Final Fantasy hayranıyız Cloud yapalım gitsin hemen. Daha sonra baktım ki Cloud zaten bu forum dolanıyormuş.. ;D ;D Ben senden daha rahatsızım bu konuda emin ol ama bilmem kaç kişiye özel mesaj gönderdim kimsenin bakıp cevap yazmaması garibime gitti. Herhalde önümüzdeki bir kaç sene içinde değişir. ;D ;D
peace
Üye
Ahah, ne yapayım bende DX:HR'ı sabırsızlıkla bekliyorum ve Adam'a ilk andan bayıldım. :D
(3'ümüzünde ortak noktaları var yalnız :rofl:)
ICOBrandon
Üye
Hani ''Profil resmini çok beğendim, bende kullanabilir miyim?'' desen tamam diyeceğim, çünkü benim bildiğim bu işler böyle olur. İsteyenin, başka üyelerin profil resmini rahatça kullanabildiğini hiç bilmiyordum!
peace
Üye
Hayır, ben onun kullandığını bilmiyordum. Yanlış anladın.
Önceden o kullanıyorsa ben değiştiririm canım altı üstü bir avatar neyine şaşırıyorsun ki.
discussioncontroller