Rehber Bölümü
Ridy
Üye
Sitede macera tarzı oyunların tam çözümleri için bir rehber bölümü olsa çok iyi olurdu. Eski sayılardaki tam çözümlerin olması ve okuyucularında bu bölüme kendi oyun çözümlerini yazabilmeleri harika olurdu diye düşünüyorum.
BiqBossBiqBoss
Üye
Mantıklı aslında ama yanlış hatırlamıyorsam yeni bir ogz online projesi vardı onda olabilir rehber olayı. Bende hitman blood money için yazmıştım tam çözüm.
PiranhaPiranha
Üye
Zaten bu olayı ilk Xleonxnkx dile getirmişti ve beraberce birkaç gündür tartışıyoruz söylüyoruz.. Dediğiniz gibi Sitede/Forumda yeralacak Oyun rehber-tam çözümlerinin olacağı bizzat üyelerce daima güncel tutulması gereken bir bölüm lazım bende bekliyorum.. Ridy, yalnız burada eski dergi sayılarındaki 'tam çözümler-rehber yazıları' koyulur mu onu bilemiyorum... Site ana sayfasında benzer bir yer var, fakat orada üyeler kendi oyun deneyimleri yazıyorlar bu da üyelerin kendilerince yazdıkları 'oyun incelemesi' gibi birşey oluyor...
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Yöneticilerden bir cevap alsaydık bu konuda? Kaç değişik başlıkta bunu belittim bilemiyorum ;D
a_smurfa_smurf
Üye
Valla hangi başlığa gitsem görüyorum ben de =)
discussioncontroller