sevecen bir tavşandan nefret konuşmaları
FeylingFeyling
Üye
Neredeyse başkası yazmış diyeceğim, çok değişik olmuş. (Yakalarından kavrar: MELKOR'A NE YAPTIN; KONUŞ!)
MelkorMelkor
Üye
son günlerde haberlere her baktığımda içimde biriken sinirin patlaması mıdır bilmiyorum ama sinir patlaması olacaksa bu şekilde olsun. şükür.

olay şu ki bütün işi gücü bıraktım şu forumdaki adalet eşitsizliğine kafayı taktım. oropher'ın otoritesiyle rahat bir nefes aldık ama argo/ağır söz kullanan birini kendi elcağızlarımla raporladıktan sonra hiçbir şey olmaması ama ardından başka üyelerin bir bir uyarılmaları, uzaklaştırılmaları ya da tamamen forumdan atılmalarını görünce biraz kızdım. ama sonra geçti. sanırım şu sıcak mevsimde kaplumbağa hızındaki intel atom işlemcili netbukumda sims 3 evleri tasarlayıp, gece serinliğinde makale özetleri çıkarmaktan her zaman olduğundan daha çok kafayı yemiş durumdayım. bir radyo yayını yapayım diyorum. ama kim dinleyecek, nereden yapılacak, hangi şarkılar çalınacak, ne konuşulacak?

bir de dün alışverişte sırada beklerken pıtır pıtır önüme geçen kadınlara inanılmaz sinir oldum. ama sonra o da geçti gibi. özellikle bir şey söylemedim "pardon teyzecim sırada ben vardım" diye çünkü gerçekten konuşmaya bile değer bulamadım kendilerini. sadece baktım suratlarına. öyle tehdit eder gibi de değil "aferin, hayatta bir şey başardın" der gibi. yanlış anlaşılmasın seksist filan değilim. sadece insanlardan nefret ediyorum. çünkü gayet iftara yetişme telaşı içinde, benim sırada olduğumu bile görmeyecek kadar aceleyle hareket eden, eve gidip kocasına iftar sofrası hazırlama görevini üstlenmiş canım teyzeye içten içe kızmanın başka bir açıklaması olamaz. işte böyle karmaşık duygular içindeyim. elimde olsa bu günlüğü silip atıcam ama neyse.
stabilostabilo
Üye

kim dinleyecek

Önceden bir şekilde haberdar olayım tarihinden, saatinden, her türlü dinlerim.
SnorlaxSnorlax
Üye

kim dinleyecek

Sen yeter ki yayın aç, dinleyecek adam buluruz.
RelentlessRelentless
Üye
Melkor müzik zevki çok güçlü bir üye. Haberdar edildiğim takdirde yayınlarını dinleyeceğime şerefim üzerine söz veriyorum.
stabilostabilo
Üye

Melkor müzik zevki çok güçlü bir üye. Haberdar edildiğim takdirde yayınlarını dinleyeceğime şerefim üzerine söz veriyorum.

İyice soğuttun artık ama gülümsüyorum hala lan.
FeylingFeyling
Üye
Melkor fotoğraflar? (İyice nefret et :D )
MelkorMelkor
Üye
MelkorMelkor
Üye
öncelikle:

"everything in its right place" dediğim anda bu konu bitmiş olsun o zaman.

hiçbir şey yerli yerinde değil.

...

çok ilginç. oyun performansı orta-kötü arası bir dizüstü aldım ve şu boş zaman bolluğunda tekrar oyunlara dönüş yaptım. fakat ilginç olan şu: oyun oynadıkça bu siteden ve forumdan uzaklaşıyorum. malesef dergiyi aylardır almıyorum. nedense çok sevdiğim oyunların (misal the walking dead) incelemelerini, kaç puan verdiklerini hiç merak etmiyorum. ben sevdim işte, hiç kusur bile görmüyorum. sevmezsem bütün oyun çekilmez oluyor ki bu -yine malesef- "büyük" oyunlarda oluyor. büyük oyunlar sadece kendilerini tekrar ve birbirlerini taklit ediyorlar.

ve dediğim gibi. forumdan uzaklaşıyorum. uzun süredir bu değişim devam ediyor. önceleri her konuya bakıp bazılarına yazardım, sonraları sadece muhabbetleri takip etmeye başladım ama şimdi ikisini de yapmıyorum. aylardır radyo yayını yapıcam hem belki dergiden de insanların dikkatini çeker ve katılırlar diye ama bunun için hiçbir adım atmadım. podcast yapacaktık bir tane bile bölüm yayınlayamadık. sanal ortamla tek bağlantım facebook ve steam oldu ki ikisinde de çoğunlukla çevrimiçi olmuyorum. artık buralardan iyice kopuyorum.

büyük konuşmayı sevmem ama tekrar tekrar okudum bu konuyu. ve sevmedim. deliğinden çıkmayıp ona buna laf eden bir tavşan. takma adı ise kurmaca bir dünyadaki bütün kötülüklerin kaynağı. neyse, büyük konuşmayı sevmem dediğim gibi (çünkü hiçbir öngörüm tutmaz) ama sanırım bu -en azından bu konuya- son mesajım. fazla günlük yok etrafta, o yüzden konu büyük ihtimalle arka sayfalara düşmeyecektir. hiç sevmezdim üyelerin böyle "bu son mesajım" şovlarını. ama ben en azından kendi konumda bunu yapmayı bir zorunluluk olarak görüyorum.

tavşan yine deliğinde. seslenirseniz gelir. ama biraz sessiz olun lütfen.
PiranhaPiranha
Üye

öncelikle:

"everything in its right place" dediğim anda bu konu bitmiş olsun o zaman.

hiçbir şey yerli yerinde değil.

...

çok ilginç. oyun performansı orta-kötü arası bir dizüstü aldım ve şu boş zaman bolluğunda tekrar oyunlara dönüş yaptım. fakat ilginç olan şu: oyun oynadıkça bu siteden ve forumdan uzaklaşıyorum. malesef dergiyi aylardır almıyorum. nedense çok sevdiğim oyunların (misal the walking dead) incelemelerini, kaç puan verdiklerini hiç merak etmiyorum. ben sevdim işte, hiç kusur bile görmüyorum. sevmezsem bütün oyun çekilmez oluyor ki bu -yine malesef- "büyük" oyunlarda oluyor. büyük oyunlar sadece kendilerini tekrar ve birbirlerini taklit ediyorlar.

ve dediğim gibi. forumdan uzaklaşıyorum. uzun süredir bu değişim devam ediyor. önceleri her konuya bakıp bazılarına yazardım, sonraları sadece muhabbetleri takip etmeye başladım ama şimdi ikisini de yapmıyorum. aylardır radyo yayını yapıcam hem belki dergiden de insanların dikkatini çeker ve katılırlar diye ama bunun için hiçbir adım atmadım. podcast yapacaktık bir tane bile bölüm yayınlayamadık. sanal ortamla tek bağlantım facebook ve steam oldu ki ikisinde de çoğunlukla çevrimiçi olmuyorum. artık buralardan iyice kopuyorum.

büyük konuşmayı sevmem ama tekrar tekrar okudum bu konuyu. ve sevmedim. deliğinden çıkmayıp ona buna laf eden bir tavşan. takma adı ise kurmaca bir dünyadaki bütün kötülüklerin kaynağı. neyse, büyük konuşmayı sevmem dediğim gibi (çünkü hiçbir öngörüm tutmaz) ama sanırım bu -en azından bu konuya- son mesajım. fazla günlük yok etrafta, o yüzden konu büyük ihtimalle arka sayfalara düşmeyecektir. hiç sevmezdim üyelerin böyle "bu son mesajım" şovlarını. ama ben en azından kendi konumda bunu yapmayı bir zorunluluk olarak görüyorum.

tavşan yine deliğinde. seslenirseniz gelir. ama biraz sessiz olun lütfen.

Bence sen artık büyümüşsün kocaman adam olmuşsun "deliğinden çıkmayıp ona buna laf eden bir tavşan" :)
Bu yüzden buralardan yazdıklarından oyunlardan dergiden ondan bundan vb eskisi gibi zevk almaz olmuşsun. Eskiden neydik şimdi ne olduk meselesi var ya Melkor senle beni ortak bir payda da buluşturuyor bilmem anlatabildin mi?. Şu son yazından bende kendime göre bazı anlamlar çıkardım, bende zaman zaman senin yazdıklarına benzer hissediyorum. Hani derler ya "biz büyüdükde kirlendi dünya", hiçbirşey eskisi gibi olamadı herşeyden dergiden forumdan oyunlardan artık uzaklaşmaya başladık falan filan fişman... Neyse fazla uzamasın yazı ben kaçayım, "deliğinden çıkmayıp ona buna laf eden bir tavşan" sana selam olsun. Yalnız değilsin :) Şu hayatta forumda emin ol çok var senin gibi benim gibi onun bunun gibi, işte onlarda sanırım deliklerinden çıkamıyorlar yardım bekliyorlar...
discussioncontroller