sevecen bir tavşandan nefret konuşmaları
MelkorMelkor
Üye

büyük konuşmayı sevmem dediğim gibi (çünkü hiçbir öngörüm tutmaz) ama sanırım bu -en azından bu konuya- son mesajım.

hadi ordan. son mesajmış. büyük konuşmamak lazım işte. burdayım ne var?

fazla günlük yok etrafta, o yüzden konu büyük ihtimalle arka sayfalara düşmeyecektir.

al işte bir öngörü daha çöpe gitti. konuyu bulana kadar sayfa sayfa dolaştım tee nerelere düşmüş.

hiç sevmezdim üyelerin böyle "bu son mesajım" şovlarını. ama ben en azından kendi konumda bunu yapmayı bir zorunluluk olarak görüyorum.

bak sen.

tavşan yine deliğinde. seslenirseniz gelir. ama biraz sessiz olun lütfen.

bu ne laflar böyle vay be. dalga geçicektim kendimle ama biraz güzel geldi bu son söz.

her neyse yeni bilgisayar topluyorum ama etrafımda sorabileceğim benim kadar "nerd" ya da "computer geek" bir arkadaşım yok. bu bahaneyle girdim ogz'ye ve özlemişim, onu farkettim. biraz durum güncellemesi yapayım bari.

bitmez dediğim okulu bitirdim bu 3 sene içerisinde. düşük maaşlı ama yapmayı çok sevdiğim bir işe girdim. bütün gün bazen 70-80 farklı insanla yüz yüze muhatap olup sorunları varsa yardımcı oluyorum. nefret ettiğim insan ırkıyla bütün gün yüz göz oluyorum. ama tam tersi, resmen zihnimi açıyor. adeta her gün xp kazanıyorum yaptığım hatalardan veya doğrulardan. insan ilişkilerimin kat kat ilerilediğini farkediyorum. hala daha karşımdaki herhangi bir kişiyle konuşmak istemiyorum çoğu zaman ama konuşmak zorunda kalırsam anlatabileceğim o kadar çok şey var ki. içime kapanık bir kişiliğim var ama iş yerinde müşterilerle içine kapanık olma seçeneğin yok. bütün gün rol yapıyorum, olmadığım bir kişi gibi davranıyorum ama bu beni nedenini anlamadığım bir şekilde mutlu ediyor.

çok fazla para derdi çekmeyen bir hayat yaşamış birisi olarak az da olsa sabit bir maaş almak çok çok güzel hissettirdi beni. öğrenciyken daha çok para harcıyordum ama olsun. şimdi i7 işlemci alsam babam para verir mi yerine "ödeyebilir miyim?" diye düşünmek gerçekten farklı bir his. bu yaşıma kadar bu hissi yaşamamam ise çok büyük bir kayıp.

ogz almayı bıraktım bu 3 sene içerisinde. arada en yakın arkadaşımla ortak alıyoruz ve okuyup dalga geçiyoruz ne yalan söyliyeyim. kontrolden çıktık artık. oyunlar o kadar işledi ki içimize, profesyonel kişileri bile beğenmez olduk. ogz yerine aylık 5 dolar verip giantbomb.com'un video içeriklerini izliyorum. bedava içeriklerine bir bakın gerçekten inanılmaz eğlenceliler ve oyunları gereğinden fazla seviyorlar.

her neyse. bu 3 sene içerisinde nefret kusacağım o kadar çok şey birikti ki. forum da durulmuş, eski günlerinde değil. tam benlik. arada buraya serpiştiririm bir şeyler.
FirewingFirewing
Üye
isotic dedi:

aa melkor

MelkorMelkor
Üye
ciddi ciddi iki paragraf yazmistim, onceki yazimi okumadan. yollamadan once donup baktim ki ayni seyleri anlatmisim. bir farkla: su insanlar arasinda rol yapma meselesi artik beni iyice yormaya basladi. bir de bu kod icine yazmak cok zevkliymis.

Beğenenler: Feyling, Death Knight

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Aman allahım bir cevher buldum.
Saat 7 den beri berberdeyim.
Hayat
Garip be.
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
oha adam yaşıyor.
Dave Blake
Üye