Code Geass
Misafir
doujinler genelde amatör yapımı mangalar oldukları gibi söz konusu evangelion ise ve doujin ise hentai doujin olma olasılığı var haberin olsun :P (eva'dan bahsetiğini sanarak bir an ona göre cevaplamışım -artık ne kadar kafam dağıldıysa- neyse Cg için de aynı şey geçerli).
Zer0
Üye
Evangelion başlığında yazmışım zaten okuduklarımı, ama sonu beni en çok etkileyen içinde hentai olan oldu maalesef, üzüldüm ( Shinji X Asuka destekçisi olunca :P)
Misafir
Daha önce bahsettiğim özel sahneler, açıklamalar, parodiler ve ses sanatçılarıyla röportajlar içeren DVD'nin sonundaki teaserı unutabilirsiniz; çünkü yepyeni bir DVD özeli yayınlandı ve yeni seriden sahneler içeren bir de fragman eklendi :D :D
Fragman çok uzun değil, ancak şimdilik yeterli ne de olsa 2.5 ay kaldı ;)
Fragman:
http://rapidshare.com/files/86716063/CODE_GEASS_R2_-_PV2.avi.html
(paylaşımı bölüm değil, sadece 25 saniyelik kısa bir fragman olduğu için yapıyorum. Bu yüzden link vermem kurallara aykırı düşer mi düşmez mi kararsız kaldım, aykırı diyen olursa silerim.)
Dexter
Üye
Bir kaç saat önce bitti sezon. 22-23-24-25 sırasıyla izleyip de güzeller güzeli Yuffi'mizi kanlar içinde, elinde silahla, korumak için canını bile verebileceği Eleven'lara mermi yağdırırken ve yüzünde bir tebessümle görmek gerçekten de beni derinden etkiledi. İzninizle "Best Anime Ever" demek istiyorum efenim...
Zer0
Üye
İstediğine değmiş anlaşılan... ;D

Bu arada Shana-chan, koş, resmi verecek birisi daha !!!!! :P
Misafir
hah evet, Dexter artık sen de "o bölümü" izlediğine göre... :D
22-23. bölümleri geçenlere
(cidden, geçmediyseniz açmayın..)
Zer0
Üye
Mueaheah tekrar tekrar gülüyorum ya süper benzetme :D
Spoiler:

Nihon-jin no minna-san, shin ne kuddasai ?
Sayın japonlar, ölür müsünüz lütfen? (aklımdan yazdım, söylemeye çalıştığım buydu sanırım doğrudur ?)
DCD
Üye
2.sezonda
Spoiler:
Lelouch ölecek diyorlardı bakalım ne olucak. Ölmesin satranç maynağı velet
Misafir
Hmm en son bu gönderdiğim "teaser"ın ardından resmi sitesi üzerinden yeni ve uzun bir fragman yayınlandı, torrent olarak indirebilirsiniz, onda gayet kanlı canlıydı ama bakalım belli olmaz :P

Spoiler:
ama Suzaku çok cani görünüyordu..
Phoenixlin
Üye
Teaser'da
Spoiler:
okulda falan geziniyo Lulu, hani bunun Geass'i de kapanmıyodu :S
discussioncontroller