Code Geass
Misafir

Teaser'da

Spoiler:
okulda falan geziniyo Lulu, hani bunun Geass'i de kapanmıyodu :S

Spoiler içine aldım ki izlemeyen varsa diye :P
Spoiler:
Teaser'da evet öyleydi, hatta onu geçtim fragmanda gayet yanında kardeşiyle falan okuldaydı, çocuk hep oradaymış gibi hareket etmek nasıl oluyor o_O Hani bu okula düzenlenen saldırı, kim öldü kim kaldı... Black Knights'ların yarısından çoğu gördüğümüz üzere tutuklanmış, ben hala Viletta'nın insafa gelmesini umarak pembe gözlüklerle bakıyorum =P Bir de Zero'nun resminin üzerinde çarpı işareti vardı, sanırım (hatta neredeyse eminim) savaşın ortasında herkesi bırakıp "kaçması" (tamam Nunnally'nin yanında gitmişti ama kimse bunu bilmiyordu) onu herkesin gözünde baya bir düşürdü.
Fool Arcana
Üye
bu rollo
Spoiler:
lamperouge karakteri yaoi sevenleri mutlu edecekmiş,
hay allahım...
Phoenixlin
Üye
Spoiler:
Rollo gördüğüm en gay karakterlerden biri yau. Yeni Zero o olmasın Lulu'yu geri istiyorum(z).
Zer0
Üye
Spoiler plx. Hani  izledimde, izlemeyenlere...
Absurdia
Üye
Öh...dün akşam son bölümü bitirdim.
Spoiler:
Sonu ne pis oldu ya.Hayır bekliyordum beklemsinede böyle bu kadar içime oturmasını beklemezdim.Oradaki 11'ler kadar oldum oturduğum yerde.
Shirley olayıda baya kötüydü.Bide iyi bağlandı.İlk bölümlerdeki havasından iyi kurtuldu yani.Sevindim
16. bölümde herif duvarlardan koşunca bıraktım ama.Sus otur birader oyunun ilk piyade birimiydin.50 golda basılan sonra mecha pilotu oldun kokpitte kıç büyütüyorsun.Matrixe girdin be.

Misafir
Evet efendim beklenen R2 sonunda az önce yayınlandı =))
Kaliteli bir gurubun ele alması bekliyoruz şu an T_T

Ve işte ilk açılış: R2 OP. Bu da kapanışı.
Tabii hala spoiler'sız bir R2 bekleyenler için uzak durulması şart =P  Ben iki videoyu da şarkıyı da sevdim =)
Zer0
Üye
SUBLASIN BİR GRUUUUP !!!

HADİİİİ, ÇABUUUUK !!!

Hayır, spoiler okumadan o sahneyi görmek istiyorum. Orayı görmeliyim. Orada ne oldu öğrenmeliyim. Ora~wrauuuüüghhh!!!1!1!!!!11!!!bir!
Misafir
gg yeniden seriye el atmış görünüyor =)
İlk bölüm bitmek üzere.
whee~ yarın okuldan önce bir bölüm Geass izleyeceğim nihaha :D
*pazartesi sendromunu ve yarıki iki vize gerçeğini yenmeme yardımcı oldu resmen*
Zer0
Üye
GG MI ?!!?!

yok hakkaten şaşırdım, gg ölmedi mi ( dead group is dead ?)
Çok iyi bir haber bu ya, hakkaten çok sevindim. Ayrıca artık Seto No Hanayome'yi indirebileceğim bir yer var demektir bu.
Torrentleri yok daha, doğru irc kanalına !
Misafir
bende oyle sanıyordum, ancak kanallarına bağlandığımda gayet botlarıyla birlikte release'i koymuşlardı başlığa yani çıkartmışlar ciddi ciddi =)
discussioncontroller