İsmini bilmediğimiz şarkılar
Lorveck
Üye
Arkadaslar böyle bir baslık acmayı uygun gördüm. Bir yerlerde dinleyipte ismini, cismini bilmedigimiz sarkıları belki burada bir bilenimiz cıkar diyerekten böyle bir nane yemis bulunmaktayım.
(11 sayfayıda arastırdım böyle bir baslık gözüme carpmadı eger varsa böyle bir yer affola.)

Alpay'ındı sanırım sadece bir cümlesini yarım yamalak hatırlıyorum sarkının "istemem sensiz dogan günesi gözlerim görmeden..." bileniniz varmıdır acaba bu sarkıyı ?
SwooshSwoosh
Üye
bugün eve dönerken birden anlamsız yere fifth element filmindeki opera sahnesinde uzaylı kadının söylediği şarkı aklıma geldi de, yazacak konu bulamamıştım, çok iyi oldu bu. benim de aradığım şey bu kısaca; 5. element filminde opera sahnesinde kadının söylediği şarkı.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
sıvoş; Aria of 'Lucia di Lammermoor'
SwooshSwoosh
Üye
all hail clapton. in nomine clapton. by the blessing of clapton. ne kadar teşekkür etsem az... o yüzden etmiyorum :P
ignus
Üye
Ben de tam böyle bir şey arıyordum. Yerde ararken gökte buldum resmen :)

2 tane şarkı var adını öğrenmek istediğim. İlki sabahları Trt Sabah Haberleri'nde çalıyor(7-7.30 civarında denk geliyorum, o saatte kalkanlar bilirler muhtemelen). Jenerikte çalan bi parça. Öyle enstrumantal bir şey. Biraz garip bi tarif oldu ama... :)

Diğeri ise Star Ana Haber'de çalıyor. Böyle hüzünlü haberlerde çalan bi parça. Kadının biri ağıt gibi bi şey söylüyor. Gladiator'un soundtrack'indeki Sorrow parçasına benziyor ama tam olarak o değil.

Bunları bilen çıkarsa çok sevinirim valla :)
Misafir
City Of Angels(Melekler Şehri) filminin credit ekranında çıkan şarkının ismini bilen var mı acaba?
(piyano ile çalınan, vokalde bir bayanın olduğu)
Zer0
Üye
Başlığı görmeden burada ne tarz bir soru soruluyor diye merak ettim,tahminimden farklı çıktı neyse ki

tahminim şöyle birşeydi:
"nı nıı nınını nınıı diye bi şarkı var çıkartamadım biliyomusunuz?"

Swoosh o şarkıya bende bi ara takmıştım geçen sene. O parça 2 kısımlıydı hatırlarsan, devamının adı da The Diva Dance haberin olsun.
SwooshSwoosh
Üye
sağ ol zero, benim sevdiğim bölüm, indirdiğim ilk şarkının sonlarına doğru başlayıp hemen bitti, "daha uzundu lan bu?" triplerine girdim, tahmin etmiştim devamı olduğunu. teşekkürler tekrar. *ares->klik*
LastLost
Üye
ya hem ismini hem sözünü hem nerde geçtiğini bilmiyorsan. öyle durumlar oluyor bazen birden aklıma geliyor nerde olduğunu da bilmiyorum. ritmini söylesem nasıl yazacağım yazıyla. ses kaydetmem gerek.
Icarus
Üye
Bence mikrofondan mirildanip buraya koyalim $arkilar =] Benim de sorum var ama durun bakalim kim bulacak, cok aradim memefit bulamadim.

Laneth diye bir radyo programi vardi. Onun jenerik muzigi olarak calardi. Gotik tarzda calinan bir piyano melodisi var. U$enmesen mirildanacagim mikrofona :) Bakalim bulan olmazsa yaparim yarin.
Lorveck
Üye
Aradıgım sarkıyı sanseseri buldum :) merak edenler olabilir onun icin sarkının ismi, Alpay - Sensizligimin sarkısı.

Bu arada ilk dinledigim kadar hosuma gitmedi sarkı :D
discussioncontroller