İsmini bilmediğimiz şarkılar
FirewingFirewing
Üye
Dediğin amca Tom Waits olur. Can Gox onun versiyonu desek daha doğru olur. Aradığın şarkıyı pek bilemedim lakin.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
i won : ))))
FirewingFirewing
Üye
30 yaş üstü topiğine gidiyorum ben.
HOXHOX
Üye
ben müzik videosu sorucam

videoyu karakterin gözlerinden görüyoruz. sabah kalkıyor falan fişman öyle devam ediyor. akşam cluba gidiyor, bi kız ayartıyor sonra eve atıp pompaya geçiyolar. sonunda kamera gözlerinden gördüğümüz karaktere dönüyor ve görüyoruz ki o bir kızmış. (crazy lesbian twist yaay). bilen?

bunu daha önce de sormuştum burda. yabancı platformlarda da sordum, sonuç yok. yıllardır arıyorum ama bulamadım, son bi defa yine sorayım. dev kafalı bi kız var. şehirde öyle takılıyor, bi kuaföre gidiyor, saçlarını yıkamak için şişe şişe şampuan falan harcıyor kuaförler. sonunda kızı arkadan gösteriyor ve karararak bitiyor video. bilen? : (
kurtkapankurtkapan
Üye
prodigy lan o

kurtkapan dedi:

bump.

yau, bu yıl içinde(veya sonbahar 2013) çıkmış bi şarkı arıyorum. foruma da atmıştım diye hatırlıyorum. klibinde 2 tane lezbiyen hatun vardı, bi ara aksiyon dönüyordu, mobilet filan kullanıyolardı hatta. bi grubun/şarkıcının projesiydi, birbiriyle alakalı 2-3 klip şeklinde.

:((((

Beğenenler: HOX

HOXHOX
Üye
bu şarkının klibi miymiş o yav asla aklıma gelmezdi thxxx.
creiGncreiGn
Üye

Ya bu bizim can gox'un yabancı versiyonu bi abi vardı. daha doğrusu bukowski'nin şarkıcı hali. sigara-alkol temalı şarkılar yapıyodu. paso bi şarkısını dinliyodum böyle kaç yıl oldu gel görüşelim işte yaşlandık gel bi buluşalım gibi anlamlar olcaktı şarkıda.

Biraz geç olmuş tabii ama aradığın şarkı şu;

Tom Waits - Martha

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Fransızca slow,aşk temalıydı galiba bi şarkı arıyorum kadın söylüyor klibi animasyon araba yarışı vardı sonunda adam kaza yapıp ölüyodu. Eski 4-5 yıl öncesi bi şarkıydı.

bulabilen varsa çok makbule geçer
kurtkapankurtkapan
Üye
kurtkapan dedi:

bump.

yau, bu yıl içinde(veya sonbahar 2013) çıkmış bi şarkı arıyorum. foruma da atmıştım diye hatırlıyorum. klibinde 2 tane lezbiyen hatun vardı, bi ara aksiyon dönüyordu, mobilet filan kullanıyolardı hatta. bi grubun/şarkıcının projesiydi, birbiriyle alakalı 2-3 klip şeklinde.

şu yine aklıma geldi, hala da bulamadım. forumun araması da hiç yardımcı olmadı.. kimse mi bilmiyor yaw

HOXHOX
Üye
şu olmasın yav music video trilogy şeklinde arayınca çıktı. gerçi lez yokmuş içinde ama atmış olayım hadi.
youtube.com/watch?v=bjQFm_1knqI

Beğenenler: kurtkapan

discussioncontroller