İsmini bilmediğimiz şarkılar
QuendarthQuendarth
Mod
Muhtemelen 80'lerin sonları, 90'ların başı gibi bir dönemde çıkmış, zamanının önemli hitlerinden olan bir şarkıyı arıyorum. Dönemden tam emin değilim, 2000'lerin başları da olabilir. Şarkı hakkında hatırladığım tek şey, klibinde çok kısa saçlı sarışın bir kadının sahilde şarkı söylüyor olduğu. Başta Macarena olduğunu tahmin etmiştim ama alakası yokmuş. Çok daha iyi bir şarkıydı zaten (galiba).
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
redditin şarkı bulma subreddittinde paylaştın mı bunu abi? ben de bi şarkıyı son çare olarak oraya sormayı planlıyorum ama işe yaramazsa denemeyeyim bile. kurcalamadım hiç.
QuendarthQuendarth
Mod
Buldum sonunda, Coco Jambo'ymuş. İki saattir 90'lar klasikleri dinleyip duruyorum anca denk geldim.

Beğenenler: Astus

sitharisithari
Üye
yeri gelmişken şunu paylaşayım

http://remembervideos.blogspot.com.tr/

Beğenenler: Neal Caffrey, xleonxnkx

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
ben de bir şansımı deneyeyim her ne kadar sanmasam da.

2004 zamanı veya sonrası gibi zamanlarıydı. fransızca genç bir kızın söylediği aşk temalı klibi de araba yarışlı animasyon bir klipti. adam ölüyordu falan. saatlerce aradım o şarkıyı bulabilirsem bayaaaa tatmin olucam
AstusAstus
Üye
Quendarth dedi:

Buldum sonunda, Coco Jambo'ymuş. İki saattir 90'lar klasikleri dinleyip duruyorum anca denk geldim.

http://www.vogonlar.com/content/coco-jambo-bir-afrika-ağıtı

Beğenenler: CombiningPerson, Quendarth

QuendarthQuendarth
Mod
Put my feedback on the ground
BjergsenBjergsen
Üye
Eninde sonunda böyle bir soru soracaktım, kısmet bugünmüş.
17 Nisan Pazartesi günü (2 gün önce) Power tv minimix'de denk geldim. Hafif yavaş bir elektronik müzik, dropunda ıslıkımsı bir melodi var. Klibinde bir çocuk odasında roket inşa etmeye çalışıyor, oyuncakları canlanıp dans ediyor falan. Duyunca pek çok kişiye tanıdık gelir. Fakat ismi hakkında fikrim yok. Bilen birisi söylerse makbule geçer.
Saçma sapan aramalar yaptım Google'da - YouTube'da yarım buçuk ingilizcemle. "Whistle edm song", "Electronic music video with rocket building kid"... I-ıh, bulamadım :(
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
reddit üyeliğin varsa orada aratabilirsin çıkar muhtemelen
isoticisotic
Üye

Beğenenler: Bjergsen, Dharkan, rubyred

discussioncontroller