İsmini bilmediğimiz şarkılar
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
sıvoş/ IMDB (H)
SwooshSwoosh
Üye
ben de genel kültür sanmıştım :P
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
o kadar da değil :D
hydramarine
Üye
1-) Coca-cola'nın bir dönem Dünya Kupası görüntülerinin kullanıldığı reklamda bir müzik vardı, gitar solosu şeklinde. Hatta NTV Spor Haberleri de kullanıyordu bir dönem galiba. O müziği bulmak istiyorum.

2-) Oyungezer'in ilk DVD'sinde White Knight Story adlı Japon RPG'sinde çalan bir şarkı var. Videolar bölümünde. O şarkıyı bulana 40 yıllık kölelik teklif etmiştim oyun müzikleri konusunda, teklifimi yineliyorum.

İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz, kopya serbest :D
Zer0
Üye
hydramarine, WKS çıktığında mutlaka OST'sinde olacaktır ,şimdi bulman zor o şarkıyı gibi
hydramarine
Üye
Masaüstüne attım videoyu sonunda o oldu :D
Zer0
Üye
O mesajı yazarken ve şu anda da bakamadım , ama şarkı full ise google'da arattığımda mp3 ünü riplemişler çıkmıştı sabah. Onları da indirebilirsin , White Knight Story mp3 diye aratman yeterli...
2046
Üye
MrClown dedi:

City Of Angels(Melekler Şehri) filminin credit ekranında çıkan şarkının ismini bilen var mı acaba?
(piyano ile çalınan, vokalde bir bayanın olduğu)

Credit ekranında? Jeneriği mi kastediyorsun? Biraz daha açarsan yardımcı olucam çünkü o soundtrack'i çok severim.
hannibal_king
Üye
Benim de adını öğrenmek istediğim bir parça var. Sprite'ın bir dönem kullandığı reklam müziği. Şu basket sahasında geçen. Hani sahanın zemini havuzmuş gibi dalıp yüzüyordu birkaç kişi. O reklamda çalan parçayı bulamadım bir türlü. Tam adını bilen varsa çok makbule geçer.
2046
Üye

Benim de adını öğrenmek istediğim bir parça var. Sprite'ın bir dönem kullandığı reklam müziği. Şu basket sahasında geçen. Hani sahanın zemini havuzmuş gibi dalıp yüzüyordu birkaç kişi. O reklamda çalan parçayı bulamadım bir türlü. Tam adını bilen varsa çok makbule geçer.

Araştırdım fakat sanırım sadece o reklam için yapılmış bir şarkı bu. Şuradan tamamını dinleyebilirsin

Belki P2P'lerde sprite, falling away filan diye aratırsan bulabilirsin, denemedim, ama bir keresinde Volkswagen reklamında çalan "Instant Karma" coverını P2Plerde bulmuştum  :)
discussioncontroller