Star Wars
Kadirlac
Üye
Tüm Star Wars filmlerini bayıla bayıla izleyen , tüm JK oyunlarını oynayan , genişletilmiş evreni takip eden tek ben değilim değil mi ?

:)

star wars hakkında hiçbir şey duymamışsanız 4-5-6-1-2-3, duyduysanız 1-2-3-4-5-6 sırasıyla izleyin.
matrklorm
Üye
değilsin ben de varım daha da vardır elbet
StarfreedoM
Üye
O-hoo tek değilsin tabii. Yalnız artık filmler kalmadığı için(ühü), burada bol bol genişletilmiş evren konuşacağız.
Misafir
hahaaa tabiki de değilsin dostum.star wars filmleri dışında jedi academyde eğer oynuyosan multiplayer gel görüşelim türk serverlarında.ayrıca bi aralar star wars rp sitelerinde de çok rp yapmışlığım vardır ;) SW'nin neresinden muhabbet istersen oradan açalım hemen bi tane :)
Kadirlac
Üye
Dynch JKA yı MP oynamak için ne çileler çektim de oyunu bulamadım maalesef :(

ben kadersizim yaa :(

bu arada animeleri var Sw'un

onlar bitse de ben Kyle Katarn lı bir hikaye bekliyorum

Kyle Katarn tüm Sw evreninde en sevdiğim karakterdir.Sakalı , babacan bi abi havası , jedi diil kelle avcısıymış gibi havaları felan ayrı birisi yapar onu bence :)

ki sith olmama rağmen söylüyorum bunları :)
Misafir
JKA'yı oynamak için sadece official patch'i yükleyeceksin o kadar.Neyse burası konusu değil :). Ben de dark side'dan olmama rağmen  Qui-Gon'un hastasıyım.Adamdaki karizma,bilgelik,asilik tam anlamıyla    dark side'a göre birisi ama işte zamanında Dooku döndürememiş onu . :) 
StarfreedoM
Üye
Dynch dedi:

JKA'yı oynamak için sadece official patch'i yükleyeceksin o kadar.Neyse burası konusu değil :). Ben de dark side'dan olmama rağmen  Qui-Gon'un hastasıyım.Adamdaki karizma,bilgelik,asilik tam anlamıyla    dark side'a göre birisi ama işte zamanında Dooku döndürememiş onu . :) 

Ne! Duymamış olayım. Qui-Gon aslında o kadar light bir karekter değil ama asla dark side olamaz. Belki Shadow Jedi diyebiliriz ama asla dark olamaz, olmamalı. :P
Kadirlac
Üye
darkside a göre birisi tabii ki

anakin gibi birini kazandırıyor değil mi :)

bu arada nedense böyle babacan karakterleri severim ( kyle katarn , qui - gon vs. )

50'lik obi-wan da babacandı bayağı...

sesinde bir güven vardı:

"Hello there"

50'lik obi-wan ı oynayan adam sw dan nefret edermiş

bir çocuk yazmış sizin hastanızım falan filan sw a bayılıyorum demiş

o da mektuba cevap yazmış:

o zaman söz ver bana bir daha sw izlemeyeceksin" diye  ;D ;D ;D

annesi de teşekkür mektubu göndermiş  ;D ;D ;D
Misafir
Yaani işte zaten Dooku'da Sidious değil ki.Kimseyi döndüremiyo :D Bak Sidious'a adamın yap dediğini yapıyolardı :D Dooku'nun da kılıç stili çok iyiydi ya.Jedi olduğu zamanlarda herkes yeni stilleri öğrenirken o eskileri öğrenmeye devam etmiş eskrim sanatından filn almış o hareketlerini...Vardı stilinin özel bi adı ama unuttum şimdi :S
StarfreedoM
Üye
Sidious zaten şeytanın star wars şubesi gibi birşeydi. :'( Ancak, Qui-gon'u dark side olarak düşünemiyorum bile.
Kadirlac
Üye
darkside a öyle kişileri almıyorlar maalesef

sonra ikileme düşürüyolar bizi :(
discussioncontroller