Logitech MX1100 (ürün incelemesi)
stabilostabilo
Üye
Evet aslında ben de sıkıldım, biraz overrated bir klavye G15. Eski modeli var ve rahat edemiyordum bir türlü, uzun süre önce MX3200'e geçtim ben de. :) Kablosuz falan ama daha rahat en azından.

Burayı genel Logitech başlığı yapmalıyız bence. :D

http://www.logitech.com/en-us/keyboards/keyboard/devices/5902
http://www.logitech.com/en-us/keyboards/keyboard/devices/7246

Bu ikisini sanırım G11/15'in yerine üretiyorlar artık. İlk kez sitelerinde görüyorum ama Logitech lan, alınır. :P Bir ara ben de bakayım alıcı gözüyle...

http://www.logitech.com/en-us/keyboards/keyboard/devices/4956

Bir de bu var, fiyatı bile adamların aşmışlığının resmi ama gayet gereksiz bir alet bana kalırsa. Üstte verdiklerimi tercih ederim her türlü. Ayrıca klavyede ekranın ne işi var lan. :hmm: Benimkinde de var maalesef ve açıp kullanmaya tenezzül bile etmiyorum.
RelentlessRelentless
Üye
Programlanabilir G takımı bana gereksiz geliyor, hani eğer önceden iş atadıkları tuşlar olursa tamam da, mesela şu anki G takımını hiç kullanmadım bile. Bir iş bulamadım onlara. Açıkçası konforunu saymazsak, BC2 haricinde hiçbir oyunda bir fark hissetmedim :D
stabilostabilo
Üye

Programlanabilir G takımı bana gereksiz geliyor, hani eğer önceden iş atadıkları tuşlar olursa tamam da, mesela şu anki G takımını hiç kullanmadım bile. Bir iş bulamadım onlara. Açıkçası konforunu saymazsak, BC2 haricinde hiçbir oyunda bir fark hissetmedim :D

Benim de çok kullanmışlığım yok, MMO'larda falan daha işlevsel sanırım o tuşlar. Adamların oyun serisi klavyelerinin hepsinde var yalnız. Cidden, klavye alırken tercih edilebilecek başka marka yok di mi? Yani Microsoft'u falan saymıyorum tabii ki, alınası tek bir ürününü göremedim(önyargı da olabilir evet). A4Tech de fazla basit kalıyor. :(

Bu durumda G110 iyiymiş ya. :D
EnewwssEnewwss
Üye
Forumda benim gibi logitech fetişisti olanların varlığını görmek güzel birşeymiş :D
dodgerdodger
Üye
Bende sizdenim!! :D

Aslında herşey G5 ile başladı :D Zamanında bilgisayarımın en güçlü parçasıydı :D 2 yıl sonra sol tuşu bozuldu,tekrar G5 aldım :) Laptop için yurttaki odama hopörlör aldım 2+1. Sonra aynsından eve de aldım :D Aslında Logitech Z2300 alcaktım da para çıkmadı ona. Onu alana kadar idarelik olarak aldım sayılır,memnunum. Sonra Microsoft klavyem bozuldu gittim Logitech klayve aldım. Modelini hatırlamıyorum ama ses açma kapama tekeri var ortasında. Güzel bir parça o da. Masaüstüne bakınca 3 tane Logitech var. Evet, biraz pahalı ama alırken fazla düşündürmüyor :) Şimdilik hedefim Z2300,eğer eve çıkarsam taksitle Z5500 alıcam :D
EnewwssEnewwss
Üye
Bende şuanda X-210 ile idare ediyorum. Okul bitince logitech e iyi para kazandırıcam :D
azagthoth
Üye

Kulaklıklar hakkında bir bilgin var mı üstad? Yakında G35 almayı düşünüyorum da. Hastası oldum aleti görünce :D

Bilgisayara bağlı hoparlörün varsa at kenara :) G35'i test etmiştim. İnanılmaz bir ses kalitesi var.
funky_boyfunky_boy
Üye
image

Inca IWM-700GL

Çok sağlam ve çok ucuz. Fiyat performans olarak en iyilerinden biri olmalı bence...

Lazer mouse bu arada...
discussioncontroller