Oyuna başlamayı düşünüyorum. YARDIM!!!!
mahir330
Üye
Aion online başlamayı düşünüyorum. oyun hakkında bazı bilgiler verirseniz mutlu olurum;
1)Pre-order,special col. ve Assault on Balaurea paketleri arasındaki fark ney?
2)Oyunun time card ını kredi kartı olmadan nasıl alabiliriz.(havale ile satan türk site var mı?)
3)EU da ki en iyi server sizce hangisi.(Türk lejyonlar hangisinde fazla)
4)Oyunda item,karakter ve oyun parası satımı var mı?

bu konular hakkında bana özel mesajla bilgi verirseniz sevinirim.
bataglion
Üye
1) Assault of Balaurea ya da 2.0 aslında bedava bir update. Onu satın alırsan içinde oyunun kendisi bir de (sanırım) normalde ulaşamayacağın 1-2 pet sahibi oluyorsun. Yani sadece assault of balaurea alman yeterli.  Special edition'dan yanlış hatırlamıyorsam in game item çıkıyordu.

2) Benim bildiğim yok.

3)Spatalos'ta türk var. Onun dışında Oyungezer lejyonu Telemachus'ta. En iyi hangisi bilemem ama spatalos şu ara iyi durumda değil. Çünkü elyos tarafı çok baskın ve asmodian server'dan ayrılmaya başladı.

4) Oyun içinde yok. Ama bir ara fark ödeyip special edition ile gelen item'ları topluca satın alabiliyordun. Para dersen illegal olarak var ama tavsiye etmem. Elini uzatan kolunu kaptırır.
FarquesFarques
Üye
Öncelikle madem konu açmışsın, cevapları buradan yazalım ki herkez faydalansın.

1) Assault on Balaurea paketini almanı tavsiye ederim güncellemeler ile uğraşmamak için. Eğer eski paketi alırsan güncellemeler ile uğraşırsın ki NCSoft'un internet hız hizmeti rezalettir, hiç tavsiye etmiyorum denemeni. 55. seviyeye geldikten sonra dahada devam ediyor oyun içerisinde ki aktiviteleri yaparken bu lag sorunu, daha detaylı bilgi istersen oyununun internet hizmetinin kalitesi hakkında ayrıca anlatırım onu. Tabii bunlar eğer yüksek hızda internetin var ise geçerli değil.

2) 15 gün, 30 gün, 60 gün ve 120 gün diye 4 ayrı seçeneğin var oyuna aylık ödeme yapman için. Bu siteden PTT seçeneği ile almıştım, gayet rahat.

3) Bundan sanırım 2-3 ay önce oyunda sunucu sayısı fazlaydı, baktılar oyuncu az, bunları birleştirdiler, 2-3 ay önce en çok Türk, Gorgos ismindeki sunucuda idi. Gorgos ile Spatalos'u birleştirince Gorgos oldu Spatalos. Türk'ler Asmodian tarafındaydı (WoW'daki Horde-Ally gibi 2 ırktan biri Asmodian'dır). Ancak sunucular birleştikten sonra Elyos ırkı aşırı üstün oldu Spatalos'da, haliyle Asmodian'ın çoğu başka sunucualara kaçtı, Şu an sanırım hâla en çok Türk oyuncusu Spatalos'da, ancak Spatalos'da oyuna başlarsan, bil ki PvP açısından başın çok ağrır, yabancılarla oynamanı tavsiye ederim ki en doğru adres Perento sunucusudur. Her iki ırkda ki oyuncular gayet iyidir ve gayet dengeli bir sunucudur. Buradan sonrasını Hardcore oyuncu isen oku. Ben Perento'da Asmodian'dım ancak sana tavsiyem Perento'da Elyos açıp kasman, sadece PvP setli oyuncu alan ve sadece PvP yapan bir çok lejyon var, zaten oyunda bir yerden sonra PvP'den başka pek bir şey kalmıyor.

4) Sitelerde karakter ve oyun parası satışları var ancak banlanma riski de var tabii. Tavsiye etmiyorum.
horus702
Üye
bu arada epin alacaksan kesinlikle http://www.gameticaret.com/aion-coins
DharkanDharkan
Üye
6 senedir nereden epin alacaklarını düşünüyorlardı, büyük bir hizmet yaptın.

Beğenenler: sithari, rubyred, phd

discussioncontroller