Star Wars Romanları
corbaci
Üye
Arkadaşlar Merhaba. Star Wars Romanları bir süreden beridir Türkçeye çevrilmektedir. şu ana kadar 15 kitap piyasaya çıktı ve her ay bunlara yenileri eklenecektir. konuyla ilgiyi detaylı bilgiye aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:

Facebook.Star Wars Romanları-Arkabahçe

http://www.twitter.com/arkabahceyayin
corbaci
Üye
Üstat Yoda'nın Klon Savaşlarını sona erdirmek için Kont Dooku'yla Vjun gezegeninde buluşmasını anlatan "Karanlık Buluşma" kitapçılarda
DharkanDharkan
Üye
Arkabahçe iflas etmedi mi?
corbaci
Üye
Dharkan dedi:

Alakası yok. adamlar tam gaz devam ediyor. iflas etselerdi her ay yeni kitapları çıkar mıydı?
ElegostElegost
Üye
Dharkan dedi:

Aman abi naptın..
sifonn
Üye

Dharkan dedi:

Alakası yok. adamlar tam gaz devam ediyor. iflas etselerdi her ay yeni kitapları çıkar mıydı?

Bizim ultima forumuna falan da yazmışsın. Bi açık açık söylesene orda mı çalışıyorsun yoksa ailenden biri falan mı orda çalışıyor nedir bu arka bahçeyi sevme durumu XD
corbaci
Üye

Dharkan dedi:

Bizim ultima forumuna falan da yazmışsın. Bi açık açık söylesene orda mı çalışıyorsun yoksa ailenden biri falan mı orda çalışıyor nedir bu arka bahçeyi sevme durumu XD

Herife bak bizim Ultima foruma falan da yazmışsın diyor. sana ne? sen kimsin? kendi aklınca interneti mi parselledin? sana mı soracağım nereye ne yazacağımı?
zaten internet çıktı çıkalı nerde kendi gölgesinden korkan bir adam var aslan kesildi. evde anaları ya da karılarından yerler zılgıtı gıkları çıkmaz sonra bilgisayarın başına geçince kendilerinden geçerler.
Sana soran oldu mu? ilgilenmiyorsan okumaz geçersin oldu bitti. seni rahatsız eden var mı? sana mesaj atan var mı? niye böyle aptalca bir şey yazmak zorunda hissettin kendini?
eğer için rahat edecekse öğren Arkabahçe'de çalışmıyorum sadece oradakileri tanıyorum. sürekli şikayet ederiz bu ülkede şu yok bu yok diye ama birileri bir şeyler yapmaya kalktı mı da ilk biz engel oluruz. benim derdim insanların bu tür kitaplardan haberi olsun ve satılsın ki yenileri de gelsin. öpücükle mi alınıyor zannediyorsun bu kitaplar? adamlar ilk partiyi satamazsa bir daha alırlar mı zannediyorsun? kendi mesajını tekrar oku eğer hala sana mantıklı geliyorsa zaten bu yazdıklarımdan da bir halt anlamayacaksın demektir. tekrar soruyorum sana ne? beğenmiyorsan okumazsın bu kadar basit!!!
oropheroropher
Üye
Bir şey sormak için forumun karanlık bölgelerinde Star Wars kitap başlığını ararken buldum bu konuyu..
Üstte forum tarihinin en efsanevi anlamsız çıkışlarından birisi varmış yahu, nasıl kaçırmışım belli değil..

Neyse, soruma geleyim..
Yeni yeni Star Wars'un derinliklerine inmeye karar vermiş birisi olarak Star Wars'un tüm romanlarını okuma isteğindeyim..
Lakin Türkçe basımlarının büyük çoğunluğu artık bulunmuyor..
Ben de parça parça okumaktansa hepsine İngilizce girişeyim öyle de devam edeyim diye düşündüm..
Lakin orijinal olarak da pek istediğim sonuçları elde edemedim..
Amazon bile out of stock uyarısı veriyor zira..
Bazılarını Amazon'da, bazılarını Barnes & Noble'da bulabildim..

http://www.barnesandnoble.com/b/star-wars/books/_/N-1p49Z8q8;jsessionid=74EDE4DBBB991740A16D9E6024B19BC9.prodny_store02-atgap04

Yine de sorayım dedim, Star Wars kitaplarını bulabileceğim ve alabileceğim bir seçenek varsa beni aydınlatabilirse sevinirim..

Dip not: e-book olarak almayı düşünmüyorum..

Beğenenler: Analog

SoddorathSoddorath
Üye
O konuda işler kötü ya, Disney eski ürünleri 'legends' saydiktan sonra yeni basimlari yapılmadığı için ortalıkta yoklar, olanlar da elde kalanlardir.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Türkiye de basilan SW kitaplarinin kapaklari nedense acayip dandik. Ozellikle Thrawn ın Amerikan kapaklarini görünce Arkabahce ye kufur etmistim.
DharkanDharkan
Üye
corbaciyi kızdırmayalım abi dikkat et
discussioncontroller