Star Wars Romanları
Sifon
Üye
Herif bana combo çıkmış ya la

Zamanında arkabahçe deli etmişti beni, thrawn'ın kitaplarını Türkçe yayınlarken serinin 2. kitabında çevirmeyi bırakmışlardı sonra 3.yü çıkaracaklarına new jedi order serisini çıkarmaya başlamışlardı molotof atacaktım binalarına asdasdfsfd

Bende Han Solo'nun 3lemesi, thrawn serisi, new jedi order, bi de order 66, rogue squadron falan 2-3 ingilizce kitabı vardı. Satmayı düşünmem de eğer okumak isteyen varsa kendi içimizde bir ödünç verme grubu oluşturabiliriz.
oropheroropher
Üye
Ödünç kitap da en nefret ettiğim şeydir, ben kütüphanede dursun isterim.
Satmayı düşünen olursa haberim olsun..

Beğenenler: Dharkan, MAVİSAKAL, Cyro

MosquéteroMosquétero
Üye
şimdiye kadar kime kitap ödünç verdiysem hiçbiri geri gelmedi
sitharisithari
Üye
Google Play Books'da bayağı bir Star Wars kitabı mevcut
Sifon
Üye
oropher dedi:

Ödünç kitap da en nefret ettiğim şeydir, ben kütüphanede dursun isterim.
Satmayı düşünen olursa haberim olsun..

odunc mantigj guzel ya kutuphaneden alip alip okumak cok tatli bir sey, belese istesigin kadar okuyorsun. hatta en sevdigim d&r da gidip okumak, rahat koltuga oturuyorum 3-4 saat okuyorum sonra ayraci koyup rafta en arkaya sakliyorum kitabi ondan sonra istedigim zaman gidip devam ediyorum ahsgdjadf

kitaplar iyi guzel de yer yok ki toz yapiyor bi de ekstradan. cop torbasina koyup cati arasina kaldirdim ben cogunu xd

Beğenenler: Dharkan

DharkanDharkan
Üye
DNR'da benim de okumuşluğum var açıkcası. Aslında şöyle adam akıllı kütüphaneler olsa gücenmem ödünç kitap okumaktan.
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Ulan thrawn serisinin kapağı kötü ama
Kimse malloryonun metis kapağına bakmamış anlaşılan
oropheroropher
Üye
Maalesef kime sorduysam olumsuz cevap verdi, Legends özelliği nedeniyle bulmak imkansız gibi..
O yüzden çaktım bir tane Kindle Paperwhite 2015, kaderde e-kitap okuyucusu olmak da varmış..

Beğenenler: Soddorath

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
E kitap indir bas matbaada.

Beğenenler: Elagord

DharkanDharkan
Üye
discussioncontroller