Star Wars Romanları
oropheroropher
Üye
Dharkan dedi:

Burada gerçekten de çoğu var görünüyor..
Bulabildiklerimin hepsini alıp kalanlarını e-kitap yapayım bari..
DharkanDharkan
Üye
Bookdepository epey güvenilir, amazon'un yan kuruluşu zaten

bulamadığım kitap olunca buraya uğruyorum
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Disney e kafam girsin lan. Ne diye yok sayarsin şu güzelim hikayeleri. Yenide bassalar dünyanın parasini kaldiracaklar.
JerryJerry
Üye
Hikayeyi istedikleri gibi değiştirip, her sene onlarca ürün ile sonuna kadar sömürecekler yav. Mis gibi ekmek kapısı bulmuş adamlar. Bu işin üçleme ile son bulacağını falan düşünenler görüyorum, 10 sene boyunca Star Wars bombardımanı olacak. 20 tane de kitap çıkarırlar bu arada.

Beğenenler: Elagord

Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
filme tie-in olan bi roman çıktı bile hatta
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
kurtkapankurtkapan
Üye
Hola

Aşka geldim, bane ve thrawn üçlemelerini okumak istiyorum.

Banein 2 ve 3. kitabı internette satılıyor türkçe olarak ama 1 yok hiç bir sitede. Gittigidiyorda bile 1 adamda var ondan da emin olamadım, gölgeli gözüküyor.

Thrawna bakamadım henüz ama onlar daha zor sanıyorum.

Asıl sorumu sorayım. Daha önce okuduysanız, çevirisi nasıldır? Direkt orijinalini okusam daha mı iyi olur? Çeviri chicken translate ise hiç girmeyeyim diyorum.

Büd. Thrawnın da ilkini bulamadım hiç bi yerde, diğerleri var. Bi adam gittigidiyorda 100 lira demiş, öeh..

Bu kadar pahalı olmasa bir kindle alıp kurtulacağım yau

Büd. 2

Orijinallerini bulmak çok daha zor, amazondan alacağım en azından burada bulamadıklarımı zaar.
7 dölar/euro bir kitap. Amazon.deden alsam galiba free shipping de oluyor bakalım

O değil, timothy zann abimiz şimdi yeni thrawnı yazıyor, emin olamıyorum o yüzden thrawnu okusam mı diye. Büyük bölümünü tekrar geçirecek çünkü zaar
SoddorathSoddorath
Üye
Thrawn'ı okumayanı adamdan saymaya gerek yok. Açık ara en başarılı seri odur. İngilizcemin sıkıntılı olduğu zamanlarda okuduğum ve orjinal dilini hiç görmediğim için karşılaştırma yapamıyorum. Ama kaliteli çeviridir, öyle sırıtan anlatım göremedim ben, birkaç tur atmışlığım var.

Yeni kitaplar ve yeni thrawn için hiç istekli değilim ben. Timothy abiyi de ikna etmek için ne verdiler bilmek isterim doğrusu. Eu'yu geleneğini yaşatınız, disney'in oyunlarına gelmeyiniz.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Thrawn ben de var ama başlamadım henüz. Ne zaman okurum bilmiyorum. Bitirmem gereken bayağı kitap var.
kurtkapankurtkapan
Üye
Önceliğim türkçe okumak, daha çok seviyorum lakin yok...

akşama bi bakayım, hangi amazon daha hesaplıya geliyor.

başka illa oku dediğiniz hangisi var yaw. plagueis aklımda. ama türkiyede yok onu da amazondan halledicem zaar

black fleet crisis nasıl, revan nasıl, bunlar da aklımda
discussioncontroller