Star Wars Romanları
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Az önce gittigidiyor'dan baktım da, Thrawn'ı 100 TL'ye satıyorlar. Oha! Ben üçünü 45'e almıştım.

Amazon'da üçü 37 dolar yapıyor. Hem kapakları daha iyi. İthaki'nin yerinde olsam, şunların teliflerini alır, yeniden basarım.
kurtkapankurtkapan
Üye
3ünü birlikte alıp kargoyu sıfırlayayım diyorum ama pahalıya geliyor yaw

bane 1le thrawn 1i amazondan alsam kargoyla 35 dolar sanırım. diğer 4ünü burdan da alabilirim.

ama thrawn duology de güzel gözüküyor, onları okuyan var mıdır
Sifon
Üye
thrawn ve han solonun maceralari guzel turkce olarak. inilizceleri okuyacaksan order 66le basla bence

Beğenenler: kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
EUya bi kısa ara verdim, canondan gideyim bu 1 2 ay dedim, geçen gün lost starsı aldım idefixten. şimdi geçti elime

çeviri güzel gözüküyor ama kalitesi epey kötü yau, saman kağıdı adeta

http://www.idefix.com/Kitap/Star-Wars-Kayip-Yildizlar/Claudia-Gray/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000688228

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kaç günde geldi? Idefix bu aralar siparişleri gondermemesiyle meşhur. En son beni cildirtmislardi. (:
He4r0xHe4r0x
Üye
Bu saatten sonra hiçbir yayınevinin eski EU ya bulaşacağını sanmam. Gönül isterdi ki NJO dönemini falan da Türkçe okuyalım...

Bi de bu Kayıp Yıdızlar Sw evreninde geçen, young adult kitleye hitap eden bir kitap galiba. Tanıtım yazısından öyle anlaşılıyor :D
kurtkapankurtkapan
Üye

Kaç günde geldi? Idefix bu aralar siparişleri gondermemesiyle meşhur. En son beni cildirtmislardi. (:

cumartesi akşamı söyledim, pazar zaten kapalıydı
pazartesi gün içinde verdiler kargoya. yurtiçi de salı sabahı getirmiş hemen ama uyuyordum, kağıt bırakmışlar. ama şubeyle aramda 1 bina, 35metre mesafe olduğu için gittim aldım :d

eskiden imtina ederdim kullanmaktan. yeni şube açılalı 3-4 ay oldu, artık hep yurtiçi kullanıyorum

-
geçen yıl çıkan canon kitap bile bu kalitede, bilinmeyen bi yayımevinden çıkmış. imkanı yok diğerlerini bassınlar tekrar.

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
DEX 2 tane SW kitabı basmış, aliyorum.
kurtkapankurtkapan
Üye
lost stars da bloodline da epey iyi diyorlardı

kurtkapankurtkapan
Üye
yaww

adam gibi fırsat bulup başlayamamıştım, sonra da ilk oturuşumda 50 sayfa okuyup bırakmıştım da

LOST STARS HARİKAYMIŞ BEE. öyle böyle değil, yeri geldi ağlattı yeri geldi epey mutlu etti.

az biraz yolda okumuştum, 120küsür filandaydım. oturdum dün başına. kalan 300 sayfayı 5 saat başından kalkmadan gömdüm.

hem çok kolay okuması hem epey çekiyor.

detaylar, cameolar, çeviri(bi kaç yerde küçük yerde tıkansa da gayet güzel) harika. ot olaylarına(yavin, hoth, endor) o kadar güzel değiniyor, bağlıyor ki; çok tatlı.

ama en harikası 2 ana karakterdi be. bu kadar çekmesini, güzel olmalarını beklemiyordum. thane de ciena da çok harika, ayakları epey yere basan karakterler. hatta koca evrende bu kadar sağlam yazılmış 2 karakter olmayabilir. net.(daha bane okumadım, onu es geçiyorum)
Spoiler:
özellikle aralarındaki believer'ın ciena; cynic'in thane olmasına rağmen ciena'nın empire'ın altın kızı, thane'in bitsin de gidelim kafasında bir rebel olması o kadar güzel bir ikilikti ki.

claudia gray de çok spektaküler bir yazar ablamızmış. yakın zamanda bloodline'ı da alırım zaar.

Beğenenler: KyuSec

discussioncontroller