en''aha şimdi bittik''dediğiniz oyun anları...
zampara217
Üye
benim hl2 de ravenholme geldiğim an aha şimdi bittik dedim :D ya sizinki ne?
EnewwssEnewwss
Üye
MW1in sonunda zakayev gelirken aha bittik dedim. Ama ruslar geldi kurtardı...

MOHda da rangerlarla mermimizin bittiği sıkıştığımız yerde aha bittik dedim. Ama yardımımıza koşan yine oldu :D
zampara217
Üye
hah şimdi hatırladım.batman arkham da mezarlığa geldiğimiz an.hıııı 3lü batarang nerde la??? :D
haşırt_the_bilekbord
Üye
Başlığı görünce benim de aklıma Ravenholm geldi hemen. Etraftaki tuzaklarda parçalanan zombiler (zombi denmiyordu onlara, unuttum ya =) sonra az mermi, o yuvarlak testere gibi şeyler bayağı korkutmuştu zaten gözümü. Bunların üzerine o rahip kılıklı adamın gelmesi (bunun da ismini unutmuşum yav) ordaki hızlı yaratıkların koşanı, zehirleyeni derken bir de aşağı inince oyunu orda bırakmıştım =D
Sislerin_Vampiri
Üye
Abimle evde Lock-On oynarken başıma gelmişti bu olay...

Neyse efendim iki F-15 kalktık pistten kanat kanata 20000 feet'e çıkıp formasyon uçuşunda gidiyoruz. Görevimiz 3 Mig tarafından korunan IL-76 tanker uçağını vurmak.
Füzelerimizi falan saklayalım dedik ama yolda bizim tanklara dadanan 4 tane Ka-50 heliktoplerini es geçmemeye karar verdik ve tümünü yok ettik gerek AIM-9 kısa mesafe ısı güdümlü füzelerle ve uçaklarımızın 20mm.'lik topları ile.

Ana görevimize devam ederken Rus hava sahasına girdiğimiz için Mig'ler dışında 2 tanede Su-27 gördük radarda ama bir süre sonra kayboldularn. Geri döndüler sanırım deyip tam gaz yola devam ettik(Dönüyorlar bazen yakıt problemleri dolayısı ile). Daha sonra geri kalan Mig'leride uzun mesafe füzelerle halledip zevk olsun diye IL-76'yı toplarla delik deşik ettik.(Zaten Mig ve Ka-50'lerden sonra füze falan kalmamıştı)

Eve dönüş yolunda tekrar formasyon uçuşuna geçip dip dipe ilerleyip manzara seyrettik. Ara ara eğlence olsun diye ses hızını geçip sonik patlamalar yarattık.

Sonra bir anda erken uyarı sisteminin biplemesini duydum ve ekranında Su-27 yazısını gördüm ama çok geç kalmıştık. Geri dönmemiş aksine radar altı uçuşta gelmiş şerefsizler :P. Tam eh şimdi bittik işte dediğim anda bu seferde füze ateşlemesinin uyarısı geldi. Abim hemen kendinininde aynı uyarıları aldığını teyit etti.

Dogfight'a falan yeltendik kalan toplar ile ama sonuç:
EJECT! EJECT! EJECT!
DarkPho
Üye
uncharted2.. en az 15 defa dedim..  hele binalar iç içe girerken..
kurtkapankurtkapan
Üye

Abimle evde Lock-On oynarken başıma gelmişti bu olay...

Neyse efendim iki F-15 kalktık pistten kanat kanata 20000 feet'e çıkıp formasyon uçuşunda gidiyoruz. Görevimiz 3 Mig tarafından korunan IL-76 tanker uçağını vurmak.
Füzelerimizi falan saklayalım dedik ama yolda bizim tanklara dadanan 4 tane Ka-50 heliktoplerini es geçmemeye karar verdik ve tümünü yok ettik gerek AIM-9 kısa mesafe ısı güdümlü füzelerle ve uçaklarımızın 20mm.'lik topları ile.

Ana görevimize devam ederken Rus hava sahasına girdiğimiz için Mig'ler dışında 2 tanede Su-27 gördük radarda ama bir süre sonra kayboldularn. Geri döndüler sanırım deyip tam gaz yola devam ettik(Dönüyorlar bazen yakıt problemleri dolayısı ile). Daha sonra geri kalan Mig'leride uzun mesafe füzelerle halledip zevk olsun diye IL-76'yı toplarla delik deşik ettik.(Zaten Mig ve Ka-50'lerden sonra füze falan kalmamıştı)

Eve dönüş yolunda tekrar formasyon uçuşuna geçip dip dipe ilerleyip manzara seyrettik. Ara ara eğlence olsun diye ses hızını geçip sonik patlamalar yarattık.

Sonra bir anda erken uyarı sisteminin biplemesini duydum ve ekranında Su-27 yazısını gördüm ama çok geç kalmıştık. Geri dönmemiş aksine radar altı uçuşta gelmiş şerefsizler :P. Tam eh şimdi bittik işte dediğim anda bu seferde füze ateşlemesinin uyarısı geldi. Abim hemen kendinininde aynı uyarıları aldığını teyit etti.

Dogfight'a falan yeltendik kalan toplar ile ama sonuç:
EJECT! EJECT! EJECT!

hahaha.Güzel bir anı olmuş bu.
Dogfight'a yeltenmek tam Türk zekası yalnız.Şerefle ölmek gibi :P
Sislerin_Vampiri
Üye
Kaçış yoktu valla. Olsa direkt kaçarım...
Zaten silahsız olmamıza rağmen gönderdiler direkt R-27'leri.
kurtkapankurtkapan
Üye

Kaçış yoktu valla. Olsa direkt kaçarım...
Zaten silahsız olmamıza rağmen gönderdiler direkt R-27'leri.

Acıyıp bırakacaklarını sanmadın herhalde :P
En azından ejekt olmanıza izin vermişler.
Gord10Gord10
Üye
Heavy Rain'in bazı bölümlerinde. Önemli spoilerlar aşağıda;
Spoiler:

*Madison'ın doktoru ziyaretinde içkiyi içmiştim. Ama sonra kurtuldum.
*Origami Killer, Madison'ı yanan ofiste ölüme terk ettiğinde. Buzdolabına saklanmak aklıma gelmemişti, sadece ok tuşlarını takip ederek Madison'ı buzdolabına sokmayı ve onu kurtarmayı başarmıştım.
*Norman olarak Mad Jack'i tutuklarken. Orada gerçekten de öldüm, arabanın içinde.
RaideN
Üye

Başlığı görünce benim de aklıma Ravenholm geldi hemen. Etraftaki tuzaklarda parçalanan zombiler (zombi denmiyordu onlara, unuttum ya =) sonra az mermi, o yuvarlak testere gibi şeyler bayağı korkutmuştu zaten gözümü. Bunların üzerine o rahip kılıklı adamın gelmesi (bunun da ismini unutmuşum yav) ordaki hızlı yaratıkların koşanı, zehirleyeni derken bir de aşağı inince oyunu orda bırakmıştım =D

O hızlı koşan yaratıklar... Oyunlarda zaten korkarım (FPS'lerde) yaratıklardan falan, bir de onlar "höröröğğrğö" diyerek üstünüze koşuyorlar. Koşmaları da bir garip zaten :D Ravenholm bitene kadar ölüp ölüp dirildim...
discussioncontroller