en''aha şimdi bittik''dediğiniz oyun anları...
MosquéteroMosquétero
Üye
FTL'de hull'dan iki çubuk kalmışken 3 kalkanlı bir korsan gemisine denk geldiğim an.
SoddorathSoddorath
Üye
İlk defa Half-Life oynarken böyle barajlı falan bir mekan var. Tepemizde helikopter belli bir doğrultuda dolaşıyor. Barajın üstünden doğru geçen bir yol var ama helikopter orayı bombalayıp yıkıyor, bana da ateş etmeye başlıyor. Yolun karşısından da top atışı yapıyorlar. Çatır çutur damage yiyip yamuluyorum tabi. En sonunda barajın sularına atlamak zorunda kalıyorum. Oh be kurtuldum diyorum içimden, vücudum gevşiyor. Usulca suda yüzmeye başlarken fokur fokur tanıdık bir ses duyuyorum. Arkamı bir dönüyorum ki hilkat garibesi bir köpekbalığıyla göz göze geliyorum. O an işte bittiğim an oluyor, sonra HIV suit'in ince sesini duyuyorum.

Beğenenler: [Deleted User]

umitdo45umitdo45
Üye
Arkadaşımla resident evil 5 oynarken daha ilk başta olmamiza rağmen pencereden bakınca megafonlu ve güneş gözüklü herif bizi fark ettikten sonra o zombilerin saldırma anı ve 20 saniye sonra hiç zor değilmiş dedikten sonra o filmdede olan baltalı herifin gelmesi

Bide borderland 1 de son bossla karşılaştığım an

Son olarak cod mw1 deki sniper görevinde çok oldu
aztek
Üye
bugün cry of fear coop oynarken bildiğin ''dev'' düşmanı gördüğüm an. tabi birkaç tüfek mermisine inmesi büyük hayal kırıklığı oldu lel
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
SoC'daki ilk controller.

NOPE

Beğenenler: OneInchMan

discussioncontroller