en''aha şimdi bittik''dediğiniz oyun anları...
matrklorm
Üye
Überli heavy gelmesi, überli pyro gelmesi, spy'ken pyronun dispanserin üstünde olduğumu farketmesi, yalnız başıma heavyken(ne işin var yalnız başına di mi?) karşıdan 2 heavy gelmesi, engi'yken çifte demo'nun attıkları stickylerin birer birer hemen yanındaki duvara yapışması, kurşun bitmişken medic'in überi inatla bana vermesi.
TaogernTaogern
Üye
Fallout 3'te GNR binasına giderken üzerime doğru koşa koşa gelen Super Mutant Behemoth u gördüğümde, beynim şimdi bittik derken azımdan oha lan bu ne çıkıyordu.
rRifleman
Üye
Hearts of Iron 3 te Sovyetler'in Volga nehrini geçmesi, aynı anda Amerika'nın çıkartma yapması.
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
red alert 2 oynadığım ilk online oyundu.monitörün 640x480 den fazlasını kaldırmadığı için haritayı iyi göremiyordum.düşmanın base i de bana yakındı çünkü harita küçüktü.ben sadece rhino tanklara abanmıştım iyi bir saldırı için.elemanınkilerde benden azdı.tam saldırıya geçmeden duyduğum ses çok manidardı."khirov reported" anlayan anladı:)
birde 15 tane denizaltım vardı başka bir bölümde kendime güvenim tam olduğu için daha fazla yapmanın gereksiz olduğunu düşünmüştüm.tam saldırıya geçerken adam 50 civarı yunusla saldırınca monitöre güzel bir bakış atıp o efsane sözü söylemiştim.has...
Broken Badly
Üye
MW multi de, Broadcast haritasında uzun uzun sniper ile pusmam. Sonra dürbünü kapatıp haritada bütün çevremde kırmızı noktacıklar görmem. Su tabancasından başka bir silah olmaması. Sonra kalkıp hhoobaraaaay diye koşmam, önüme çıkan adamların beni beklememeleri, hepsini bıçaklayarak 10 streak kill'e ulaşmam. Tam kurtulduk, bizim elemanlar göründü derken düşman helikopterini haritada üstümde görmem, ve boş beleş ölmem.

Aha şimdi bittik dedikten sonra da iyi kurtarmışım aslında.
LovermanLoverman
Üye
Amnesia oynarken bir odaya anahtar için girmiştim, yanımda da kuzenim. Böyle bakıyoruz çekmecelere nerede bu falan derken, arkadan, çok yakın bir yerden böğğğğğğğğk diye bir ses geldi. İşte o an aha sıçt*k dediğimiz andır.

Ömrüm bir sürü zorlukla geçti böyle. Hangi birini anlatsam ki. Ama son yıllarda fazla zorlanmıyorum, eskisi kadar zor değil oyunlar.
aztek
Üye
Dead space'de kendini yenileyen necromorphla ilk karşılaşmamda son kurşunları bu yaratığın üzerine boşaltmam ve kendini yenilediğini görünce ''şeytandan korkmuyorum!! şeytandan korkmuyorum!!!!'' diye odada tur atmam :D

S.T.A.L.K.E.R clear sky'da dark valleyden garbageye geçmişim freedomlarla işim bitmiş, zırhım,silahlarım abarmış fakat azıcık ilerde iki bandit beni tuzağa düşürüp donuma kadar aldılar ve geriye Pm yani en dandik tabancayı bıraktılar,20 küsürde mermi var.Envanteri hırsla geri almak için depar atarken karşıma birden 13-14 civarı bandit çıktı gerisi malum... Yağmur gibi bomba yağdı şerefsizim...
hawkeye137
Üye
TF2'de düşman ateşinden kaçmak için geriye yürümeye çalışmam, ama arkamda olmaması gereken bir duvara takılıp yürüyememem. Akabinde backstab geliyor tabii.

Spoiler:
Star Wars KOTOR'da dana gibi Leviathan'ın bizim Ebon Hawk'ı ışınla durdurup kendine çekmesi, bütün takımın da Sith'e tutsak düşmesi.

CoD: Modern Warfare'in sonundaki köprü sahnesi.

Jade Empire'da imparatoru yendikten sonra ustamızın bizi öldürmesi.
Mad Dok
Üye
Dead Space'de kapıdan leaper sürüsü falan girmesini beklerken hayvan gibi devasa bir necromorphun kapıyı parçalayarak bana doğru koşturması, aha şimdi sıçtım dediğim ilk andı.
DarkAngel
Üye
Seious Sam oynarken üzerime 10-20 kamikazenin birden ''aaaAAAAAaaaaAAAA'' diye gelmesi desem?

Bunu çoğu arkadaşın yaşadığına eminim. :lol:
discussioncontroller