en''aha şimdi bittik''dediğiniz oyun anları...
Nexcore
Üye
Starcraft II'de son bölümde fırlayan Worm ya da uçarak gelen Haşeratı görünce.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Obliş'in sonunda mehrunes dagon'la karşılaştığım an. Hele çatıyı yıkarak girdiğinde ve hiçbir silah ile büyünün onu durduramayacağını tahmin ettiğim anda gözlerimi kapatmıştım kaderimi beklercesine.

BF2142. Sniper olmayı severdim. Ekipmanları güzeldi ve sniperı iyi oynardım. Fakat Etrafımda hiç dost yokken ben saydamlığın ve uav şaşırtıcının verdiği rahatlıkla takır takır düşman avlarken bir kişinin beni farketmesi ve üzerime walkerla çatır çatır koşması. o an kaçışların en büyüğünü gördü tüm bf2142 oyuncuları. Tabi kaçış da bir yere kadar.
dodgerdodger
Üye
World of Warcraft: Lich King 25;

P3, Main tank ölür, combat res yoktur. Aha yine wipe dediğim sırada kahraman DK'nın biri bağırarak LK'yi önüne alarak geri kalan 24 kişiyi berserk moduna geçirir. HUEAAA,HEAAAA,LAAAAN sesleri arasında son %5 geçilerek zafere ulaşılır :F

Beğenenler: Elagord

_SLAUGHTER__SLAUGHTER_
Üye
Stalker Clear sky'dı sanırım.
Bloodsucker'larla ilk defa karşılaşmam. Kule gibi bi yere çıkmıştım. Aşağıdada camp ateşi vardı.Her neyse aradım taradım ne kadar mal varsa yürüttüm. Aşağıya ateşin başına indiğimde birden görünür hale geçti. Suratı görünce sandalyeden atladım. ilk başta Cthulhu sandım ne yalan söyliyim.

Beğenenler: aztek

Mr. Web[TR]
Üye
Half-Life 2, Episode 2'de;
Spoiler:
Alyx'i iyileştiren Vortugan arkadaşımızı yeni Vortugan'lar gelene kadar savunuyoruz. Bulunduğumuz yere açılan 4 tünel var ve her tünelin kenarındaki 3 tane kırmızı uyarı ışığı, tünelden gelecek Antlion'ların yoğunluğuna göre 1 ışık, 2 ışık, 3 ışık olaraktan artıyor. Elimizde de savunma için 2 tane taretimiz var. Savunma esnasında 2 taretimiz de yok oluyor.

Zar zor savunmaların ardından diğer Vortugan'lar da bize katılıyor ve tam her şey bitmiş diyorken 4 tüneldeki bütün uyarı ışıklarının yanması ile bir "haaaaaaaassssssiiiiiii-" anı yaşamış olmak yeterince güzel. :lol:
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Ra2 de sovyet bölümlerinde hemen savunma yapmaya başlayıp tanklar asklerler yaptıktan sonra base e yavaşça 5 tane Rocketeer geldiğini gördüğüm an...
darkprensdarkprens
Üye
HOMM'u oynarken dogru duzgun askerim kalmadiginda kesfetmedigim bir yerden(golgelerden) bir dusman gelmesi :D campaign'in icine s.cmasi :D
bora.alper
Üye
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat'ta uyuyan bloodsucker'ların arasından usulca geçtiğimiz sahne

Beğenenler: aztek

creiGncreiGn
Üye

HOMM'u oynarken dogru duzgun askerim kalmadiginda kesfetmedigim bir yerden(golgelerden) bir dusman gelmesi :D campaign'in icine s.cmasi :D

Ahaha bu çok güzel ya =D. Sen o kadar uğraş didin kalelerini geliştir, ana hero'na ordu topla, item topla, nereden çıktığı belli olmayan ve ordusu seninkinden 5-10 kat güçlü düşman hero'su gelip dağıtsın seni. Böyle bir çaresizlik görmedim ben :F
rayquazalvl3
Üye
FIFA 14 `te PSG ile alt lig takımından gol yiyince
discussioncontroller