en''aha şimdi bittik''dediğiniz oyun anları...
aztek
Üye
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky'da Red Forest'a ilk girişimde büyük bir özgüvenle ilerlerken karşıma çıkan Pseudogiant'ı görür görmez aha sıçtık nidalarıyla etrafı tarayarak anomalilere doğru delice koşturmam (öldüm tabi)

o hayvan bu, burada biraz büyük tabi
Spoiler:
image

stalkera ait böyle çok anım var ama en unutamadığım buydu
Commander_RadecCommander_Radec
Üye
AAA. Ne güzel başlıktır buuuu.

MW'de , sniper misson'dan sonra, helikopterin bizi almaya geldiği anın hemen öncesi...
( mermi bitmiş. ortada seni kurtarmaya gelecek hiç birşey yok. Hala düzinelerce düşman askeri, seni bir durvarın köşesine sıkıştırmış ve cepheden sana doğru ateş ede ede hücum ediyor...)
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
mayın tarlasında son iki kutunun kalması

Beğenenler: salvo, Persona, thegmnk, Elagord

__skytalker____skytalker__
Üye
Mass Effect 3 multide banshee gelmesi.

Beğenenler: thegmnk

AK_LampardAK_Lampard
Üye
Bf3'te köşeyi döndüğüm an tankla karşı karşıya kalmam. Geldiğim yoldan kaçtığım da çok olmuştur gerçi peşimde tankla.
Amenquiver
Mod
Bad Company 2'de bizim spawn bölgesine ateş kusan tankları patlatmak için 1 arkadaşımla 5 6 dk haritanın kuytu köşelerinde sürünmemiz, en önemli noktayı tutan tank görüş alanımıza girdiğinde "Allaahahahlelelelelelelellelelel" diye ayağa kalkmamız ve tam o 10 15 saliselik zaman aralığında önümdeki arkadaşın beynine bir sniper mermisi girmesi. O kadar şok edici bir sahneydi ki devamında ne yaptım pek hatırlamıyorum.

Beğenenler: RedBeard

thegmnkthegmnk
Üye
Killzone 3 multisi. Genelde etrafta ne olduğunu anlamadan kafanıza göre ateş ediyorsunuz zaten, şanslıysanız etrafınızda bir ceset yığınıyla tek ayakta kalan adam oluyorsunuz.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Team Fortress 2'de Kriztkrieg überi basılmış Demoman'ı ilk kez karşımda görmem.

Sticky bomblar havada uçuştu.
RedBeardRedBeard
Üye

Bad Company 2'de bizim spawn bölgesine ateş kusan tankları patlatmak için 1 arkadaşımla 5 6 dk haritanın kuytu köşelerinde sürünmemiz, en önemli noktayı tutan tank görüş alanımıza girdiğinde "Allaahahahlelelelelelelellelelel" diye ayağa kalkmamız ve tam o 10 15 saliselik zaman aralığında önümdeki arkadaşın beynine bir sniper mermisi girmesi. O kadar şok edici bir sahneydi ki devamında ne yaptım pek hatırlamıyorum.

bc 2'de bu tarz sahne çoktu ya. sesler falan da sağ olsun, mıhlatıyordu insanı ekran karşısında. =)
kral julienkral julien
Üye
red dead redemption spoiler

Spoiler:
:’(
discussioncontroller