OGZ Online Çalışmaları
stabilostabilo
Üye
Kullanıcıların fikirlerini de alsanız yapılacak değişiklikler konusunda daha iyi olmaz mı? An itibariyle haberimiz yok yani ne oluyor ne bitiyor falan, en azından azıcık bilgi verseniz, biz ne düşündüğümüzü söylesek, ona göre şekillendirsek yeni forumu? :)
haşırt_the_bilekbord
Üye
Bayağı fikir paylaşıldı ama gelişmelerden haberimiz olsun bence de. Mesela imza sistemi hakkında sadece yazı olsun bir de karakter sınırlaması olsun denmişti. Hoş fikir mesela :)
creiGncreiGn
Üye
Abi bence hiçbir şekilde imza olmamalı. Her mesajın altında aynı saçma sapan yazı grubu. Mesajla da karışıyor zaten. Başka herhangi bir foruma baktığımda yoruluyorum resmen.
Lama!as
Üye
Ben de karşıyım imzaya.
acdervisacdervis
Mod
creiGn dedi:

Abi bence hiçbir şekilde imza olmamalı. Her mesajın altında aynı saçma sapan yazı grubu. Mesajla da karışıyor zaten. Başka herhangi bir foruma baktığımda yoruluyorum resmen.

İyi ayarlanırsa hiiiiiç sorun olmaz. Bir font ufak olur, karakter limiti olur, tadından yenmez. ^-^
ElegostElegost
Üye
Yazı boyutu olarak küçük, satır olarak da en fazla 2 satırlık bir imzanın kimseye zararı dokunmaz. Şu "Moderatöre Bildir" yazılarının bir küçüğü olursa güzel olur :3 Yoksa mesajla aynı boyutta olursa fena.
Lacunar
Üye
İmza olmasın, imza olmasın, lütfen imza olmasın...

creiGn'in dediği gibi insan yoruluyor yahu.
ElegostElegost
Üye
LeveL forumlarındaki imza sistemini bildiğim için, gayet umutluyum kendisinden eğer olur da gelirse. Donanımhaber'deki gibi olmaz merak etmeyiniz.
PiranhaPiranha
Üye
Gelsin gelsin değişiklik olmuş olur ne güzel işte :) En azından "İmza" olacaksa bari karakter, harf vb sınırlamalı olsun. Hem burada söylenen 'ne İmzası kardeşim forumda itemezük öyle şey' diyenlerin eleştirdiği noktalarda yardımcı olunur...
RelentlessRelentless
Üye
Ooff amma tantana yaptınız ha, kızdım bak, bu kızmış halim.
discussioncontroller