OGZ Online Çalışmaları
PiranhaPiranha
Üye

Ooff amma tantana yaptınız ha, kızdım bak, bu kızmış halim.

Tamam sakin ol Relentless, "imza" gelmeyecekmiş bak :D en azından harf sınırlamalı olsun der kaçarım Relentless'de beni kovalar :D haydin görüşmek üzere, ben şu yeni geçtiğim Win7 Pro 64bit'im ile uğraşayım daha alışamadım gözünü sevdiğiminin WinXP'si özletti kendini ;D

inb4goyun dedi:

imza mı? gelmesin imza ya! karma sistemi gelsin, şuku ve eksi puan gibi.

İnb4goyun - yok bence o hiç olmasın. öyle oraya buraya puan vermek bilmem ne +rep olayları şu bu forum saçmasapan hale gelir... şuku ne yaw?
inb4goyun
Üye
imza mı? gelmesin imza ya! karma sistemi gelsin, şuku ve eksi puan gibi.
darkprensdarkprens
Üye
Imza sisteminin gelmesine pek gerek yok bence olsa da olur tabi ama.. meh ne bileyim.
RaideN
Üye
Asıl karma sistemi gelmesin. +rep pls :yarıl:

İmza sistemi gelirse katı kuralları olmalı bence. Atıyorum 4 satırdan fazla yazı olmayacak veya 100x100 den büyük resim olmayacak gibi (hatta ne resmi ya, resim yasak olsun abi). Font boyutları da küçük olursa daha güzel olur :P Gelmezse zaten sorun yok ;D

Bir de yeni nick alabiliyorsak eski nicklerimiz avatarımızın altında veya başka bir yerde falan yazmalı bence. Kim kimdi anlamıyoruz sonra.
creiGncreiGn
Üye
Hadi dediğiniz gibi bir iki satırlık daha küçük fontlu bir imza olur benim hoşuma gitmese de ama, resimli imzaya ölümüne karşıyım ben. Tabii bir kişinin karşı olması bir şeyi değiştirmez ama, karşıyım ulan yine de! >:( :P
RaideN
Üye
Bir ara da userbarlar ünlüydü. Her imzada 12389013 tane alt alta userbar...

İmzalarda saçma sapan forumlardaki gibi resimler olmayacağını bilsem de yine de hiç olmaması en iyisi.

Bir kişi değilsin :P
acdervisacdervis
Mod
Link koyacaz arkadaşım! aaaa
ElegostElegost
Üye
Valla forumda .gif avatar olmasını isteyen insanlar olduğundan dolayı 1-2 satırlık küçük puntolu imza olmasını istemek pek mütevazı bir istek gibi görünüyor, olsun olsun.
dodgerdodger
Üye
.gif avatar =nono
kurtkapankurtkapan
Üye
.gif olmasın küçük puntolu 2 satır imza olsun.YEY!
discussioncontroller