30 level daeva set hk.
Volayer
Üye
Arkadaşlar 30 lvl karakterlerin aldığı seti bir yerde toplayıp sonra tek karaktere geçirilebiliyor diye bir yerde okumuştum. Şimdi bütün karakterlerin farklı armorları var. Ben bunları tek bir karaktere geçirdim. Biryerde tamamını aldıktan sonra divine lamp ile birlikte giymek istediğin sınıfın armor tipine dönebildiğini okumuştum. Yanlış veya doğru bu duyduğumla denileni yaptım fakat her hangi bir sonuç alamadım. Bu işlem npc aracılığıyla mı yapılmakta. Değerli görüşlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.
Pckoman
Üye
30 lvl daeva setinin aldığın npcnin dönüştürmesi lazımdı oseti yanlış hatırlamıyorsam(burda yanlış olabilirim ama npcnin dönüştürdüğü kesin parça başı 50 k gitmesi lazımdı oyunu epeydir oynamadım yanlışım olabilir) ve zırh parçalarını geçirdğin her karakterde setin silahları için verilen görevleride alabiliyorsun bu görevler için zırhı dönüştürmene gerek yok bi karakterde zırhı silalhlar dahil giyip diğer kararkterde silahlarını kullanabilirsin
XsantosXsantos
Üye
o parçaları tek karakterde toplayıp ana sehirdeki great temple a gidiyorsun asmodian için balder isimli başrahibin yanındaki npclerden biri senden bişeyler istiyor ve istediğin armoru istediğin hale getiriyosun.
NOT: yunus oyuna dön ailen özledi gönderdik seni oku adam ol diye kaçtın gittin olum ya:D
Volayer
Üye
çok teşekkür ederim çözdüm bilgiler sayesinde. Pckoman arkadaşımızın söylediği seti diğer karakterlerede geçirerek silah alınabilmesi olayı çok iyi. Bunu bilmiyordum. Mükemmel bilgi. Teşekkürler
discussioncontroller