VirtuaNes(PC) ve Atari Oyunları
Return Zuha
Üye
Hepimiz sanırım atari oyunlarını oynamaktan mutluluk duyardık ve duyuyoruz.Burada size 85 tane zamanında beğenilmiş atari oyunlarını ve programını paylaşmak istiyorum.
http://rapidshare.com/#!download|676|428163137|Atari_Oyunlarae_.rar|15132

NOT:OYUNLARI AÇMADAN ÖNCE (1 kereliğine)  VIRTUA NES PROGRAMINI AÇIN.SONRA HERHANGİ BİR OYUNUN  ÜZERİNE GELİN,FARKLI ÇALIŞTIR KOMUTUNDA ATARİ NES PROGRAMINI SEÇİN.İyi oyunlar  :)

Rajaz
Üye
Oyunlar tamamen yasal mı? Yani indirilmeye açılmış oyunlar mı?

Eğer değilse yasal olarak başın belaya girebilir veya ban yiyebilir, ceza alabilirsin. Uyarayım da, baş ağrısı olmasın. :)
Return Zuha
Üye
Rajaz dedi:

Eğer değilse yasal olarak başın belaya girebilir veya ban yiyebilir, ceza alabilirsin. Uyarayım da, baş ağrısı olmasın. :)

2 yıl önce bulmuştum bu oyunları.Zaten ortalıkta kaynıyor bu oyunlar  :D Her oyun sitesinde indirebileceğin şeklinde  ;) Bende burda daha fazlasını paylaşmak istedim  :)
hell_wa
Üye
bi pakette 838 tane orjinal nes oyunu bulmuştum zöhöyt :)
Rajaz
Üye

2 yıl önce bulmuştum bu oyunları.Zaten ortalıkta kaynıyor bu oyunlar  :D Her oyun sitesinde indirebileceğin şeklinde  ;) Bende burda daha fazlasını paylaşmak istedim  :)

Yasal ise problem yok, başın ağrımasın da. :)
sawwormsawworm
Üye
Rajaz dedi:

Yasal ise problem yok, başın ağrımasın da. :)

Yasal tabi ki abi, üretimi bitmiş konsol ve oyunların paylaşılmasında sorun yok :)
Rajaz
Üye
Aslında benim arşivi de bi' açmam lazım eğer öyleyse, up'lasam mı napsam abi? :D
HOXHOX
Üye

devasa bi hortlatma olacak ama ciddi ciddi netten oyun indiripte başı derde giren var mı türkiyede lan? bu işin sıkı tutulduğu iddia edilen ülkelerde bile bikaç istisna dışında bi olay olmamıştır gibi geliyor bana.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

devasa bi hortlatma olacak ama ciddi ciddi netten oyun indiripte başı derde giren var mı türkiyede lan? bu işin sıkı tutulduğu iddia edilen ülkelerde bile bikaç istisna dışında bi olay olmamıştır gibi geliyor bana.

Şu an hukuken 6., 7. ve 8. nesil konsollar ve oyunlar satılmakta olduğu için o nesillere ait emulator ve rom yasa dışı. 6. nesilden daha eski emulator ve romlar için bir yaptırım yok. Tabii yaptırım için konsol ve oyun üreticilerinin dava açması lazım ve bu durumda da bu yüzden yaptırım uygulanmış biri olduğunu pek sanmıyorum. Fakat bu yüzden bir çok site kapatıldı.
discussioncontroller